999 rezultate për

premier

Formacioni i vitit në Premier League, ka shumë surpriza (FOTO LAJM) Në premier League kanë mbetur edhe 5 javë nga fundi i kampionatit, teksa titulli deri në fund do të diskutohet me Chelse
Formacioni më i mirë i javës në Premier League, mes tyre dhe një shqiptar (FOTO) Premier League na ka dhuruar spektakël dhe në javën e 32-të, teksa spikati super ndeshjes mes Manchester United dhe Chel
Xherdan Shaqiri shënon golin e vitit në Premierligë (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol tepër të bukur për Stoke Cityn, në fitoren që vendasit e arritën 3:1 ndaj Hull Cityt.
Nga Kante te Ibra, ja kandidatët për lojtarin më të mirë në Premier League (FOTO) 5 sulmues dhe një mesfushor janë në listën e 6 të nominuarve për çmimin e lojtarit të vitit në Premier Leaguen angleze.
Talenti i Leicesterit ka të dashurën më seksi në Premier League (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit të Leicester, Bartosz Kapustka ka fituar çmimin si "Mbretëresha e vajzave polake" dhe në fakt ë
United rikthehet te fitoret në Premier League (VIDEO) Manchester United rikthehet në rrugën e fitoreve në Premier League. Skuadra e Jose Mourinhos ka fituar me lehtësi 0-3 në
Kante: Hazard meriton të shpallet lojtari i vitit në PremierLigë Mesfushori i Chelseat, N’Golo Kante ka thënë se bashkëlojtari i tij Eden Hazard meriton të shpallet më i miri për këtë v
Neymar merr një ofertë të frikshme nga Premier League Manchester United dhe Chelsea nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga braziliani Neymar. Paraqitjet e mira me Barcelonën dhe
Befasi në Premier League, Chelsea humbet dhe rihap kampionatin (VIDEO) Java e 29-të në Premier League dhuron surpriza të shumta. Chelsea rihap kampionatin pasi sot ka pësuar një humbje ndaj C
Elseid Hysaj në Premierligë? Elseid Hysaj ka shance të transferohet në Premierligë gjatë verës. Goal nga burime të sigurta, mëson se mbrojtësi i Kom
Përfundon sezoni për yllin e Premierligës Tottenham ka njoftuar se ylli i skuadrës, Erik Lamela do të operohet në ije dhe do të jetë gati për lojë vetëm edicionin
Transferohet në Angli? Ja si përgjigjet Neymar Neymar ka folur zyrtarisht për të ardhmen e tij duke hedhur poshtë të gjitha spekulimet në media të cilat kohët e fundit
Reali gati të bëjë çmenduri për yllin e Premier League Real Madrid është gati që të bëjë një goditje të madhe në merkaton e verës. Presidenti Florentino Perez i ka vënë vetes
Neymar trondit Barcelonën: Dua të luaj në Premier League Neymar mund ta mbyllë shpejtë aventurën te Barcelona. Sulmuesi i njohur brazilian ka befasuar të gjithë duke u shprehur
Reali gjen pasuesin e Pepe-s në Premier League Reali i Madridit prej kohësh po kërkon në merkato pasuesin e mbrojtësit Pepe, i cili në përfundim të këtij sezoni do të
Formacioni më i mirë i javës në Premier League (FOTO) Premier League ka zhvilluar në fundjavë javën e 29-të, teksa Chelsea është gjithmonë e më pranë konfirmimit si kampione
Realizohet filmi i Pjetër Malotës ku luan dhe Van Damme, së shpejti premiera (FOTO LAJM) Shqiptari Pjetër Malota, i cili për herë të parë në Amerikë ka shkuar në moshën 13 vjeçare, ku jeton edhe sot, ka realiz
Navas transferohet te gjiganti i Premierligës Portieri i Real Madridit, Keylor Navas, mund të largohet nga Santiago Bernabeu gjatë verës. Ai nuk po kalon një sezon
Në mbrëmje na pret super-sfida e gjigantëve të Premierligës Është e hënë, por edhe sonte ka futboll, madje zhvillohet një super-ndeshje në kuadër të FA Cup. Lideri i Premierligë
Premier League shpall më të mirët për muajin shkurt (VIDEO) Premier League ka shpallur trajnerin dhe lojtarin e muajit. Strategu më i mirë është përzgjedhur Pep Guardiola, një çmim
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.