999 rezultate për

prela

Basha plas "bombën": Marku dhe Prela po fshehin provat kundër Gjiknurit dhe Dakos Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka hedhur akuza të rënda mbi kryeprokuroren e përgjithshme dhe prokuroren e krimeve të rë
Po përgatitet arrestimi i Llallës, reagon me tërbim Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në News24, ka folur për shkarkimin e kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rë
Jo vetëm Hajdarmataj, të tjerë drejtues pritet të ndryshohen te Krimet e Rënda Drejtuesja e re e komanduar në krye të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, ende nuk ka zhvilluar një mbledhje
Donald Lu "bekon" Prelajn dhe paralajmëron arrestime VIP Pas shkrkimit nga Kryeprokurorja Arta Marku të kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj, njëkohësisht
Zbardhet detaji/ Ja pse u shkarkua Hajdarmataj dhe u emërua Prela Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku, shkarkoi sot nga detyra e kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda,
Lokali i gjykatësve dhe prokurorëve, ky është vendi "sekret" ku u takuan Prela dhe Hajdarmataj Vendimi i sotëm i Arta Markut për të shkarkuar Besim Hajdarmatajn nga detyra e Kryeprokurorit të Prokurorisë së Krimeve
Liroi djalin e Ruçit, Marku emëron të besuarën e saj në vend të Hajdarmatajt Shkarkimi i prokurorit të Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj ishte një lëvizje e papritur e kryeprokurores Arta Marku.
Zbulohet hasmëria e vjetër, përse u paguan 80 000 euro për vrasjen e aktorit Policia e Tiranës bëri zyrtarisht me dije sot se ka zbardhur tentativën për vrasje të aktorit Mishel Prela, ndaj të cili
Qëlloi mbi aktorin, arrestohet në Tiranë autori Janë zbardhur detaje nga tentativa e vrasjes së ndodhur në rrugën “4 Dëshmorët” dhe është arrestuar autori i dyshuar,
Sot Kuvendi interprelancë me qeverinë Ashtu si çdo të enjte të fundit të muajit, edhe sot Kuvendi i Republikës së Maqedonisë do të mbajë seancën e radhës, në
Interprelanca për Thaçin shtyhet në 14:00 Update - Interpelanca ndaj ministrit të Jashtëm, Hashim Thaçi është ndërprerë për të vazhduar në orën 14:00. Kjo për
Ndalimi i Haradinajt shtyn interprelancën e Thaçit Update - Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe njëheri ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi nuk do të paraqitet në in
Kuvendi në seancë plenare, shtyhet interprelanca me Thaçin Interpelanca me ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi, për përgjegjësinë lidhur me procesin e demarkaci
Kuvend, koordinim para interprelancës Është duke vazhduar koordinimi mes grupeve parlamentare para fillimit të ligjit për votëbesimin. BDI po merr pjesë në ko
Nga New Yorku në interprelancë Qeveria e Kosovës do të ballafaqohet me opozitën menjëherë pas kthimit të delegacionit të saj shumë anëtarësh që po qënd
Kuvend, deputetët interprelancë me ministrat Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot do ta mbajë seancën e 41-të, në të cilën do të parashtrohen pyetjet e deputetëve,
Topi ngushëllon familjen e aktorit Ndrek Prela Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi, në nderim të njërës prej figurave më të njohura të artit skenik dhe kinem