999 rezultate për

prekurve

A do hapen shkollat në shtator? Ja tri variantet, jo rikthim 100 % në klasa! Pas shpërthimit të Covid-19, gjimnazi “Petro Nini Luarasi” dyert e shkollës i hapi vetëm në ditët kur u zhvilluan provim
Mbi 4 000 raste aktive me koronavirus në Maqedoni Pas një kohe të gjatë, në 24 orët e fundit nuk është regjistruar asnjë viktimë nga virusi korona por, sërish është regji
Listës së të prekurve i shtohen dhe katër punonjës të bashkisë Gjirokastër Numrit të të infektuare me koronavirus i shtohen dhe katër persona nga qyteti i Gjirokastrës. Tre prej personave të p
Nuk është më Tirana, ky qytet kryeson me numrin më të lartë të të prekurve me COVID-19 "Numrin më të lartë të të prekurve ditorë e ka Kruja me 18 raste, kemi 16 të prekur në Tiranë, 10 në Shkodër, 6 në Vlorë
Shkon në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë (VIDEO) Ka shkuar në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar poziti
Bilanci i COVID-19 në Itali, 53 viktima në 24 orët e fundit Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në
Shtohet numri i të prekurve në vend, sa persona rezultuan pozitivë në orët e fundit (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar 14 raste të reja, përkatësisht, 10 raste në Tiranë, 2 raste në Shkodër, 1 në K
15 raste të reja, si u skuq sot harta në vend Vazhdon rritet numri i te prekurve me koronavirus në vendin tone, duke shkuar ne 1212 persona, me 15 raste te reja ne 24
Shkon mbi 1200 numri i të prekurve në vend, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Ka shkuar në 1212 numri i personave të infektuar në vend, me 15 raste të reja ne 24 orët e fundit. Prej tyre, 10 raste j
Infektohet me koronavirus çifti i bashkëshortëve në Tropojë Një çift bashkëshortësh në Tropojë, është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se ata janë duke u trajtuar në s
Shkon në 1143 numri i të prekurve në vend (VIDEO) Ka shkuar në 1143 numri i të infektuarve në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv vetëm 6 pers
Shifra të larta edhe sot nga COVID-19 në Shqipëri, 1122 totali i të prekurve 23 pacientë të rinj me koronavirus janë zbuluar 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e të prekurve në 1122. 77 përqi
Rriten shifrat, në 24 orët e fundit 26 shtetas të infektuar me COVID-19 në vend 26 pacientë të rinj me koronavirus janë zbuluar 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e të prekurve në 1076. 76 përqi
Shkon në 1050 numri i të prekurve në vend, sot 21 raste të reja (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar me koronavirus 21 persona, të cilët vijnë nga Tirana. Ka shkuar në total 10
Sot 6 raste të reja, ku janë vatrat më të nxehta të Covid-19 në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 raste të reja me koronavirus ku konkretisht 4 në Tira
Shkon mbi 1000 numri i të prekurve me koronavirus, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 rastte të reja, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Në t
Vetëm 50 viktima në 24 orë, Italia drejt fitores? Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në
Shkon në 998 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus dhe në total shkon 998nu
Numri i të prekurve shkoi 989, si lëvizi sot harta Janë 200 testime dhe 8 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, çka tregon një rënie nga një ditë më parë kur ishi
Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prek