999 rezultate për

prekura

Lajm i mirë, fëmijët e familjeve të prekura nga tërmeti përfitojnë bursë mujore Në mbledhjen e sotme të qeverisë, Këshilli i Ministrave ka marrë një sërë vendimesh, ndërkohë që janë publikuar në faqen
Ekspertja japoneze: Dëmet nga tërmeti serioze, kujdes ndaj ndërtesave të prekura Ekspertë të huaj janë mbledhur në Tiranë ku kanë diskutuar për situatën në vend pas tërmetit. Profesorja e Universite
Miratohet qiraja 1-vjeçare për 1082 familje të prekura nga tërmeti Bashkia e Tiranës do t’i paguajë qiranë e shtëpisë 1082 familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, banesat e të cil
Lazim Destani dhuroi 3 milion euro për Shqipërinë dhe nuk e bëri publike Tërmeti në Shqipëri, tronditi të gjithë dhe bëri që të solidarizohen shumica me viktimat dhe familjet e prekura nga kjo
Skënderbeu solidarizohet me familjet e prekura nga tërmeti (FOTO LAJM) Solidariteti për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit ka qënë tepër i madh. Klubet sportive janë ato më aktive, ku të s
Kryeministri Rama: Këto janë dy kategoritë e familjeve që nuk përfitojnë shtëpi Në mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit të Ministrave, Kryeministri Edi Rama tha se familjet e prekura nga tërmeti d
Shkëndija e Tetovës solidarizohet: Lekët e biletave shkojnë për familjet e prekura nga tërmeti Klubi shqiptar, Shkëndija e Tetovës, ka vendosur që të ardhurat nga shitja e biletave në ndeshjen e kësaj fundjave, të s
Dua Lipa nuk dorëzohet, njofton nismën për tragjedinë nga tërmeti Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka reaguar në rrjetet sociale për tragjedinë e ndodhur në Shqipëri me të
Djemtë e Kombëtares nismë për të ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti Sensibilizim i jashtëzakonshëm për tërmetin shkatërrimtar që goditi Shqipërinë ditën e djeshme. Së fundmi të gjithë futb
Kosovarët dalin t'i presin familjet e para nga Shqipëria (VIDEO) "Familjet e para nga Shqipëria të prekura nga tërmeti kanë arritur në Pejë. Numër i madh i kosovarëve kanë shprehur gati
Lacio u vjenë në ndihmë familjeve shqiptare, hap llogari bankare për të prekurit nga tragjedia Gjendja e keqe nga tërmetet në Shqipëri ka tërhequr edhe vëmendjen e klubeve të mëdha të futbollit, siç janë edhe italia
Të pluhurosura e të paprekura, ç'do të ndodhë me makinat e blinduara që lëviznin Ibrahim Rugovën? Që nga viti 2011 veturat e blinduara të Presidentit Ibrahim Rugova janë jashtë përdorimit, ndodhen të parkuara në oborr
Fondacioni Vodafone Albania financon rehabilitimin e shkollave të prekura nga tërmeti në Durrës Vodafone Albania i përgjigjet emergjencës humanitare të shkaktuar nga tërmeti, që goditi Shqipërinë qëndrore, dy javë më
Rama: I falen borxhet e energjisë dhe ujit familjeve të prekura nga tërmeti Në një dalje për mediat, kryeministri Rama nuk la pa përmendur të prekurit nga tërmeti i 21 shtatorit, ku dëmet ishin te
Kryeministri viziton familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër
Studimi: Rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore tek adoleshentët, më të prekura femrat Një studim për adoleshentët ka nxjerrë në përfundim se rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore dhe më shumë të preku
Stuhi e dallgë, Ulqini e Velipoja të shkatërruara pas goditjes së motit të keq (FOTO LAJM) Për të dytën herë këtë verë pjesa veriore e Shqipërisë, u godit nga moti i keq. Mijëra pushues po relaksoheshin në br
Kryeministri i këtij vendi punon kirurg në fundjavë Ndryshe nga kryeministrat e tjerë të botës, të cilët përkushtohen vetëm në drejtimin e vendit, kryeministri i Bhutanit n
Reshje shiu në të gjithë vendin, cilat janë zonat më të prekura Kthjellime dhe vranësira të shpeshta kanë dominuar orët e para të ditës në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura paraqiten
PD: Donika Prela mban të paprekura pronat e Avdylajve Partia Demokratike me anë të sekretarit për çështjet ligjore, Çlirim Gjata ka hehdur akuza mbi Prokurorinë duke thënë s