999 rezultate për

prekur

Vajzat që tronditën Kavajën, Neda flet e prekur për Adelën Në një emision special në “Pasditja ime në TVSH” i është dedikuar humbjes në mënyrë të parakohshme të gazetares dhe ish-
11 sulme terroriste me makinë që nga 2016, Franca shteti më i prekur Sulmet terroriste që prej vitit 2016 janë përhapur shumë në të gjithë botën. Që prej sulmit të parë të kryer me makinë n
Olympiacos frenon Barcelonën në "Karaiskakis" me porta të paprekura (VIDEO) Olympiacos ka ndalur Katalanasit në "Karaiskakis" me rezultatin 0-0. Të dyja skuadrat patën raste për të shënuar por
Vajza e Azem Hajdarit kujton e prekur ditëlindjen e fundit pranë të atit Vajza e Azem Hajdarit, Rudina Hajdari e ftuar te Rudina ka rrëfyer detaje për kthimin e saj nga Shtetet e Bashkuara të A
Çfarë është sëmundja e Pneunomisë që ka prekur Shpend Ahmetin Kryetari në detyrë i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se gjatë fushatës zgjedhore është dianostifik
Befason presidenti, i prek të gjithë me gjestin e tij (FOTO LAJM) Kjo foto e publikuar nga Time ka prekur zemrat e të gjithëve. Është presidenti Portugez Marcelo Rebelo De Sousa që
Foto të pabesueshme, të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Në tokë ekzistojnë vende të mrekullueshme që të "lenë pa frymë". Për fat të mirë, në sajë të përpjekjeve të fotografë
3 persona në gjendje të rëndë për shkak të fruthit në Kosovë Që nga qershori në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës janë paraqitur mbi 150 raste të prekura
Buffon flet pa dorashka: Ja pse jemi akoma dobët Italia barazoi në shtëpi me Maqedoninë qëtregon se ata nukjanë akomanë top formën e vet. Kjo mund të kushtëzohetdhe me d
Albi një vëlla i madh? Flet e prekur mamaja e Klaudias Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë në qendër të vëmendjes prej disa kohësh për shkak të lidhjes së tyre dhe ditët e fundit
Lindi me një sëmundje të pazakontë, 9-vjeçarja rrezikon të vdesë (FOTO LAJM) Një vajzë nëntëvjeçare mund të vdesë në çdo moment duke u ndeshur me sëmundjen vdekjeprurëse që i ka prekur lëkurën në t
Uragani Maria, çfarë duhet të bëni nëse janë prekur pushimet tuaja dhe të drejtat e kompensimit Uragani Maria ka filluar rrugën e saj të shkatërrimit, duke shkaktuar kërdi në Karaibe, pasi u largua nga ishulli i Domi
Beyonce i vjen në ndihmë të prekurve nga uraganëve Beyonce ka udhëtuar në qytetin e saj të lindjes për t’u takuar me të prekurit nga stuhia shkatërruese. Këngëtarja 36-
Vetëm 4 shtete të BE-së nuk janë prekur nga vezët e kontaminuara Të paktën 24 vende të Bashkimit Evropian, nga 28, janë prekur nga skandali i vezëve të infektuara, ndërsa në total numri
Kosovari në SHBA ushqen falas të prekurit nga uragani Harvey (VIDEO) Një shqiptar nga Kosova, që gjatë luftës në Kosovë iu desh të largohej nga vendi dhe të udhëtonte për në Shtetet e Bashk
Donald Trump dhuron 1 mln dollarë për të prekurit nga uragani Harvey Presidenti amerikan Donald Trump tha se do të dhurojë 1 milion dollarë, nga pasuria e tij, në ndihmë të prekurve nga pë
Çitaku flet nëse ka familje shqiptarë të prekura nga uragani "Harvey" Qindra familje shqiptare jetojnë në zonat e prekura nga uragani ‘Harvey’ në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Ambasador
Gjesti prekës i kolegëve për gazetaren që ndërroi jetë dje (FOTO LAJM) Gazetarja Arlinda Canaj ndërroi jetë në mënyrë të papritur dje pasdite duke tronditur mjaft familjarët si edhe kolegët e
Këngëtarja derdh gotën me ujë mbi kolegun dhe lë studion e prekur (VIDEO) Simon Cowell është anëtar dhe shef i jurisë në “America’s Got Talent” dhe njihet për ironinë e tij e cila shumë shpesh
Rikthimi i antraksit, specialistët bëjnë thirrje për kujdes me mishint Infektimi me antraks i 4 banorëve në Përmet dhe Gjirokastër si dhe një tjetër i dyshuar në Elbasan ka alarmuar autoritet