999 rezultate për

prekur

Sëmuret rendë aktori i njohur turk Aktori turk i njohur edhe nga shqiptarët për shkak të telenovelave turke është prekur nga një sëmundje. Aktori Burak
Përmbytje të mëdha në Turqi (VIDEO) Moti i paqëndrueshëm që ka pushtuar Mesdheun vazhdon të shkaktojë përmbytje. Pas përbytjeve në Greqi edhe Turqia ësht
I nxehti afrikan ka prekur vendin, mësoni si të mbroheni Të gjithë e dinë se në ditët e nxehta problemet shëndetësore të njerëzve shtohen. Kjo ndodh për shkak të pakujdesisë së
Modric bën një gjest të madh për fëmijën e prekur me kancer Ndër vite Luka Modric ka vërtetuar se nuk është një lojtar i madh vetëm brenda fushës së lojës por edhe jashtë saj. S
Merkel ia bën të qartë Trumpit: Kush prek Malin e Zi na ka prekur neve Kancelarja gjermane, Angela Merkel, tha se klauzola e NATO-s për mbrojtjen kolektive vlen për të gjitha vendet anëtare,
Reagon Rusia, barazohet gjithçka në "Luzhniki Stadium" (VIDEO) Në minutën e 39' gjyqtari i ndeshjes ka dhënë një penallti në favor të Rusisë. Penalltia është shaktuar nga mbrojtës
Uji përmbyt Greqinë, banorët dalin rrugve (VIDEO) Zona të tëra janë pushtuar nga uji në qytetin e Mandras në Greqi duke bërë që autoritetet të shpallin gjendjen e jashtëz
Shafrani, rrushi i kuq dhe mollët, kombinimi perfekt kundër kancerit Konsumimi i shafranit, rrushit të kuq dhe mollëve mund t’u ndihmojë njerëzve kundër kancerit të prostatës, thuhet në stu
Kubë, një tjetër diplomat amerikan me sëmundje misterioze Një tjetër punonjës i ambasadës amerikane në Havanë të Kubës është prekur nga një problem shëndetësor misterioz. Para
Rritet numri i të prekurëve me zgjebë në Kosovë Dhjetëra qytetarë kanë kërkuar ndihmë në klinikën e Dermatologjisë nga sëmundja e zgjebës. Madje, sipas drejtoreshës
Sulmi i Belgjikës nuk mjafton për të shënuar ndaj Panamasë, rrjetat mbeten të paprekura Është mbyllur pjesa e parë e takimit midis Belgjikës dhe Panamasë me një barazim pa gola 0-0. Rrjetat kanë mbetur të
Kosta Rika-Serbia/ rrjetat mbeten të paprekura pë 45' minuta Pjesa e parë e ndeshjes midis Kosta Rikës dhe Serbisë e vlefshme për grupin E, të këtij Botërori është mbyllur më një ba
Mbyllet pjesa e parë e takimit Francë-Australi, me rrjeta të paprekura Pjesa e parë e takimit midis Francës dhe Australisë është mbyllur me një barazim pa gola. Të dy skuadrat kanë tentua
Volkswagen gjobitet me 1.2 miliard dollarë në Gjermani Prodhuesi i veturave Volkswagen është pajtuar që ta paguajë gjobën prej një miliard eurosh në Gjermani shkaku i skandali
Tri shenjat e sulmit në tru Simptomat e sulmit në tru mund të përshkruhen me katër fjalë: Fytyra, dora, të folurit dhe koha (thirrja e emergjencës)
Studimi historik: Mijëra femra me kancer në gji mund të shmangin kimioterapinë Mijëra femra të prekura me formën më të zakonshme të kancerit të gjirit dhe që e kanë kapur atë në një faze te hershme,
Këngëtarja shqiptare, nuse në Kosovë? Të gjithë e kanë fiksuar këngëtaren bionde me sy të bukur, Era Rusi, e cila nuk është e njohur vetëm për energjinë e jas
Sëmundjet më infektive ndaj fëmijëve në pranverë Pranvera është stina kur ndodh dhe ndryshimi më i madh i motit. Në mëngjes dhe mbrëmje, temperatura është e ulët. Në mes
Kim Jong Un shfaqet në Singapor, banorët në radhë për ta prekur Lideri koreanoverior Kim Jong-un me siguri është një prej personave më të njohur në botë, dhe pak kush mund të lavdërohe
Pamje tmerri në Turqi, shirat e rrëmbyeshëm hapin gropa në qytet (VIDEO) Sërish shirat kanë pushtuar qytetet e Turqisë, ku ndër të tjerë në gjendje më serioze është shfaqur qyteti Erzurum. A