999 rezultate për

prekur

Haradinaj: Paga minimale nuk është prekur që prej 2011 Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha se përballet vazhdimisht me kërkesa për rritje të pagave në sektorë të ndry
Reshje shiu në të gjithë vendin, cilat janë zonat më të prekura Kthjellime dhe vranësira të shpeshta kanë dominuar orët e para të ditës në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura paraqiten
Patatet, armiku i madh i kancerit të stomakut Konsumimi me shumicë i perimeve të bardha ul rrezikun e prekjes nga kanceri në stomak. Ky është konkluzioni në të cil
Vodafone, nga të parat kompani në botë me politikë përkrahëse për punonjësit e prekur nga dhuna në familje Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Vodafone Albania prezanton për herë të parë në Shqipëri një politikë që përfshin përkra
Haziri reagon pas aksidentit tragjik në Gjilan që solli shkatërrime të mëdha (FOTO LAJM) Aksidenti i një ore më parë në Gjilan, sipas të dhënave zyrtare deri më tani ka vrarë një person dhe ka lënë 10 të lëndu
PD: Donika Prela mban të paprekura pronat e Avdylajve Partia Demokratike me anë të sekretarit për çështjet ligjore, Çlirim Gjata ka hehdur akuza mbi Prokurorinë duke thënë s
Neuer bën mrekullinë mban portën e paprekur (VIDEO) Liverpool ishte shumë pranë golit në minutën e 83 ku në një aksion model topi i goditur me kokë mjaft fort nga sulmuesi
Fruthi bën gërdinë në Shqipëri, për dy muaj 91 të prekur Instituti i Shëndetit Publik i kë bërë thirrje qytetarëve të vaksionohen pasi numri i të prekurve nga fruthi është në rr
Messi ndihmon financiarisht fëmijët e prekur nga kanceri Lionel Messi vijon të ndihmojë financiarisht fëmijët e prekur nga kanceri përmes shoqatës së tij bamirëse. Investimet
Një i vdekur dhe tre të infektuar me Gripin e Derrave në Kosovë Një person i prekur me gripin e derrit ka ndërruar jetë dy ditë më parë në Klinikën Infektive në Prishtinë, derisa edhe
Shpërthimi i Çernobilit, ky është fshati shqiptar më i prekur nga reja radioaktive Më 26 prill 1986, një incident në centralin bërthamor të Çernobilit do të shënonte një kthesë të madhe në Europë dhe do
Shaqiri ngushëllon Sala: Jam i prekur nga humbja e tij (FOTO LAJM) Vdekja e Emiliano Sala e tronditi botën e futbollit, ku shumë lojtarë janë ngushëlluar me familjen e Sala, i cili humbi
Shqipëria në prag epidemie nga fruthi Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar këtë të martë se në Shqipëri, për periudhën nga fillimi i vitit e deri më sot j
“Vazhdon i paprekur bixhozi”, akuza për llotot (FOTO LAJM) Që nga 1 Janari, bastet konsiderohen të ndaluara me lig. Ama sipas qytetarit dixhital të ish-kryeministrit Berisha ba
Nisin reshjet e dëborës, cilat janë zonat e prekura (FOTO LAJM) Duket se viti 2018 do të mbyllet i zbardhur nga reshjet e dëborës. Gjatë natës dhe përgjatë mëngjesit të sotëm në zo
Një shtet i huaj sulmon mediat amerikane Një sulm kibernetik ka shkaktuar probleme në shtypjen dhe shpërndarjen e gazetave kryesore amerikane, përfshirë gazetat
Milan-Fiorentina mbyllet pjesa e parë me rrjeta të pa prekura Është mbyllur me rrjeta të pa prekura pjesa e parë mes Milanit dhe Fiorentinës e cila po zhvillohet në stadiumin San Sir
Njihuni me perimen që ju shpëton nga kanceri i stomakut Konsumimi me shumicë i perimeve të bardha ul rrezikun e prekjes nga kanceri në stomak.Ky është konkluzioni në të cilin k
1 400 të prekur nga AIDS-i në Shqipëri, shumica janë burra "Kjo është një ditë për të kujtuar të gjithë ata që kanë humbur jetën nga AIDS, sepse nuk kanë pasur mundësi të marrin s
E hënë me rrebeshe shiu e rrufe, këto janë zonat më të prekura Fillimi i javës, 26 nëntor 2018: i gjithë vendi do të përfshihet nga reshje shiu pjesërisht dhe rrebeshe me shkarkesa el