999 rezultate për

prekur

Skandali i vezëve me lëndë toksike përfshin Gjermaninë Në fillim dyshohej se vezët e infektuara vinin nga Holanda dhe Belgjika, por tani problemi përfshin edhe Gjermaninë. Në
Çfarë po ndodh me çiftet në Shqipëri?! 13 % e tyre janë prekur nga infertiliteti Mjekët gjinekolog japin alarmin se infertiliteti po shënon rritje nga viti në vit. Edhe pse nuk ka të dhëna të sakta
Skandali i vezëve përfshin Gjermaninë Në fillim dyshohej se vezët e infektuara vinin nga Holanda dhe Belgjika, por tani problemi përfshin edhe Gjermaninë. Në
Mund të jenë prekur nga lëndë toksike, miliona vezë tërhiqen nga dyqanet në Evropë Miliona vezë janë tërhequr nga dyqanet dhe magazinat në Gjermani, Holandë dhe Belgjikë, pasi u zbulua se përmbajnë nivel
Karkalecat pushtojnë Rusinë, shihni çfarë po ndodh (VIDEO) Kamerat nga një kamion filmuan një tufë të tmerrshme të karkalecëve të cilët pushtojnë një hapsirë të madhe në një vend
Bashkia e Tiranës dëmshpërblen familjet e prekura nga fatkeqësitë Një nga vendimet pozitive të mbledhjes së këshillit Bashkiak, i cili do të mblidhet këtë të mërkurë, është dhënia e ndih
Rozana Radi poston video me kunj për inat të Fiori Dardhës (FOTO LAJM) Postet e fundit të Rozana Radit në instastoryn e saj janë rikujtime nga këngë që ajo i ka shkruar tekstin. Rozana në
Një zjarr i fuqishëm rrezikon Nisën në Francë Një zjarr i fuqishëm që ka prekur 40 hektarë toka, është duke përparuar në drejtim të Kastanjesë në juglindje të Francës
E RRALLË/ Kuksiani gjen portofolin plot me euro, e dorëzon të paprekur Qytetaria është një diçka për t’u lakmuar në ditët e sotme. Një veprim i rrallë është ai i një pogradecari i cili pa
Ngrihen tenda për të prekurit nga tërmeti në Ohër Qendra Informative në Ohër u ka ofruar qytetarëve të cilët janë të prekur nga seria e tërmeteve të forta që të qëndrojnë
VMRO: Zaev premtoi anëtarësimin në BE dhe NATO pa i prekur interesat kombëtare Zoran Zaev premtoi anëtarësim të plotë në BE dhe NATO pa prekur çështjet e identitetit dhe pa u dakorduar çfarëdo marrëv
Mblidhen paratë për diagnostikimin e Fitore Ibishit (VIDEO) Janë dashur vetëm dy ditë për t’u mbledhur paratë që do të mundësojnë diagnostikimin e saktë të Fitore Ibishit e cila dy
Ruhuni nga ky lloj i ri kanceri! Kush rrezikon më shumë Kanceri anal është një lloj i pazakontë kanceri që zhvillohet në kanalin anal. Kanali anal është një tub i shkurtër në f
Shafrani, rrushi i kuq dhe mollët, kombinimi perfekt kundër kancerit Konsumimi i shafranit, rrushit të kuq dhe mollëve mund t’u ndihmojë njerëzve kundër kancerit të prostatës, thuhet në stu
Londinezët të prekur nga sulmet terroriste, reagojnë në median sociale Londinezët të tmerruar nga aktet terroriste që po ndodhin në Londër kohët e fundit janë shprehur në rrjetet socuale se
Përfiton nga errësira, manjaku prek 14-vjeçaren në vende intime në prani të babait Një 40-vjeçar ka ngacmuar seksualisht dhe ka prekur në vendet intime një adoleshente në prani të të motrës dhe babait.
Hiqni dorë nga këto çokollata, janë vdekjeprurëse (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u raportua se çokollatat “Mars” janë të dëmshme për shëndetin tonë. Skandali i këtyre çokollatave doli
Alarm! Qeveria fsheh sëmundjen e rëndë që është përhapur në Sarandë Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim në Facebook ku sipas tij një veteriner ka denoncuar se në Sarandë ka
Adoleshenti merr në mbrëmjen e maturës gjyshen e prekur nga kanceri (FOTO LAJM) Stephen Vigil, një adoleshent në Virxhinia ka vendosur që në vend të ndonjë shoqe të tij, të marrë gjyshen e tij në mbrë
535 milionë fëmijë, të prekur nga dhuna dhe katastrofat natyrore Një në katër fëmijë në botë, rreth 535 milionë prej tyre, janë të prekur nga katastrofat natyrore, nga konfliktet e arma