999 rezultate për

prekur

50% e Shqipërisë është prekur nga shirat, në Vlorë vazhdon normalisht plazhi Jemi në mes të muajit shtator, përkatësisht në vjeshtën e parë të vitit, por kjo nuk vërehet aspak në Vlorë. Pushuesi
Studimi: Rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore tek adoleshentët, më të prekura femrat Një studim për adoleshentët ka nxjerrë në përfundim se rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore dhe më shumë të preku
Vuçiç i prekur: Askush nuk e pranoi idenë e shkëmbimit të territoreve Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç, në një intervistë për „Zërin e Amerikës“ ka deklaruar se propozimi i tij për këmb
Flet për herë të parë pronari "kriminel": Ç'është kjo punë, nuk kam prekur njeri me dorë, ata më morrën zvarrë Nuk ka pranuar t'i ketë sulmuar turistët spanjollë. Mihal Kokëdhima ka deklaruar në seancën gjyqësore për masë sigurie,
Gjysma e shqiptarëve të prekur nga tiroidet, mjekët: Kujdes nga vapa Pacientët që vuajnë nga tiroidet duhet të bëjnë kujdes me temperaturat e larta të këtyre ditëve. Mjeku endokrinolog D
Cutrone i zhgënjyer nga Milani: Largimi më ka prekur shumë Patrick Cutrone u largua nga Milani për tu bashkuar me Wolverhempton për 22 milionë euro, dhe ditën e sotme është nisur
Stuhi e dallgë, Ulqini e Velipoja të shkatërruara pas goditjes së motit të keq (FOTO LAJM) Për të dytën herë këtë verë pjesa veriore e Shqipërisë, u godit nga moti i keq. Mijëra pushues po relaksoheshin në br
Oriolës i vodhën Instagramin dhe s'lanë gjë pa thënë, reagon e ëma e prekur (FOTO LAJM) Modelja e njohur Oriola Marashi fatkeqësisht ka rënë para pak ditësh pre e hackerave, të cilët i morën Instagramin dhe i
Reagon Meta: Shumë turp! As sampistët e Ramiz Alisë nuk e kanë prekur me dorë artistët Presidenti i vendit, Ilir Meta ka vendosur ti bashkohet protestës për Teatrin Kombëtar me anë të një postimi në Facebook
Berisha: Shikoni si e mbronte muaj më parë Rama-Dakon (VIDEO) Pas publikimit të përgjimeve nga gjermanja "Bild", Krimet e Rënda ndaluan prerazi publikimin e pamjeve. Ditën e djes
Plas grushti në Korçë: Banorët e prekur nga tërmeti i sulen Prefektit (VIDEO) Është shoqëruar me tensione të mëdha vizita e Prefektit të Korçës tek tendat e banorëve që janë prekur nga tërneti. N
Duhanpirja, rritet numri i të prekurve nga kanceri Duhani konsiderohet si një prej shkaktarëve kryesorë të kancerit të mushkërive, por edhe sëmundjeve tjera, u tha të prem
Fruthi nuk ka të ndalur në Maqedoni, edhe 105 raste të reja 105 raste të reja me fruth janë regjistruar javën e kaluar, flasin të dhënat e Institutit të Shëndetit Publik. 49 rastet
Epidemia e fruthit përhapet në Ohër dhe Strugë 100 raste të reja të fruthit janë regjistruar për pothuajse një muaj e gjysmë në Strugë që nga shpallja e epidemisë. Nës
Hakerët nënshtruan What Up, por si ta kuptoni se është prekur edhe telefoni juaj Përdoruesve u është thënë që të përditësojnë aplikacionet e tyre të WhatsApp për shkak të një gabimi në siguri që lejon
Kryeministri i këtij vendi punon kirurg në fundjavë Ndryshe nga kryeministrat e tjerë të botës, të cilët përkushtohen vetëm në drejtimin e vendit, kryeministri i Bhutanit n
Besojeni se është e vërtetë, njihuni me femrat që pa i prekur nuk iu besoni syve (FOTO LAJM) Dëshirojmë që të jemi qendra e vëmendjes, në çdo vend që ne shkojmë. Disa njerëz, hedhin një hap më tepër dhe bëhen pers
4 punonjit e Kujdesit Shëndetësor në Elbasan preken nga turbekulozi 4 punonjës të Fondit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor në Elbasan dyshohet se janë prekur nga sëmundja e turbekuloz
VAR lë nam, lojtari i Totttenham pranon se e preku topin me dorë (VIDEO) Fernando Lorente shënoi golin vendimtar që dërgoi Tottenhamin në gjysmë-finalen e Champions League, ndërkohë që shkaktoi
Çakir gaboi të goli i Llorente, topi u prek me dorë (VIDEO) Duket se një nga një këndvështrim tjetër, Fernando Lloriente e ka prekur topin me dorë. Ky gol i ka kushtuar eliminimin