104 rezultate për

prekur

Nė 75 minuta Van Persie e prek topin 12 herė (FOTO LAJM) Statistikat tashmė i mbajnė edhe tifozėt e futbollit, qė i shpėrndajnė ato mė pas nė rrjetet sociale. Kėtė gjė kanė bėrė
Gjuajtje origjinale e penaltisė (VIDEO) Brazilianėt Leonardo dhe Kaio, kanė treguar se si ekzekutohet njė penalti me stil. Nė ligėn e Koresė sė Jugut, dy fut
Rebelohet Lohan: S'jam lidhur me Tom Cruise Lindsay Lohan ka hedhur poshtė tė gjithė zėrat se ajo ėshtė lidhur me aktorin Tom Cruise. Duket se ajo nuk i ka pritur a
Shokon ministrja franceze e kulturės: Nuk kam prekur libėr me dorė Ministrja e Kulturės sė Francės, Fleur Pellerin ka dhėnė njė deklaratė qė ka shokuar tė gjithė. Por, Pellerin i ėshtė
Besi i "Portokallisė" hakmerret ndaj serbėve: Ne s'ju kemi frikė (FOTO LAJM) Edhe aktori i humorit Bes Kallaku, ashtu si kolegėt e tij i ka dedikuar pak kohė postimit tė njė mesazhi sa i takon ndes
Milani mohon se Essien ėshtė prekur nga Ebola Milani ėshtė detyruar t’i mohojė “kategorikisht” spekulimet nė mediat afrikane se Michael Essien ėshtė prekur nga Ebola.
Heqja e Obeliskut, Rama: "Fiks fare njėlloj" Referuar prishjes sė Obeliskut tė demokracisė, kryeministri Edi Rama i ka dedikuar njė shkrim nė rrjetin social Facebook
I blen sanduiē njė endacaku, studenti fiton famė nė Facebook Ai ėshtė student i mjekėsisė dhe tashmė ka marrė famė anembanė botės, pėr shkak tė njė "selfie" pasi kishte ndihmuar njė
Kalifornia preket nga thatėsira mė e madhe nė histori (FOTO-LAJMi) Guvernatori i Kalifornisė Jerry Brown i ka bėrė thirrje qytetarėve tė reduktojnė nė 20% konsumin ujit pasi vendi po pėrb
Nicki Minaj, rekord klikimesh me klipin e ri Nicki Minaj sė fundmi ka lanēuar projektin e saj mė tė ri ‘Anaconda’. Pėr momentin ėshtė video mė e klikuar, ku nė njė k
Holmes pranė fėmijėve tė prekur nga kanceri Katie Holmes viziton fėmijėt e prekur nga kanceri. Aktorja kaloi kohėn me fėmijėt nga kampi New York Sunrise, i vetmi ka
Virusi Ebola prek Serbinė Serbia ėshtė prekur nga virusi Ebola. Epidemiologia nė Institutin e Shėndetit Publik tė Serbisė, Bojana Grgic ka konf
Virusi Ebola, ISHSH apel qytetarėve: Mund tė infektoheni, mos udhėtoni drejt Afrikės Inspektoriati Shtetėror i Shėndetėsisė, me anė tė njė apeli tė hapur i ėshtė drejtuar tė gjithė qytetarėve shqiptarė, tė
Supervjedhja nė BSH, Fullani: Thesaret nuk janė prekur Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, Ardian Fullani u shpreh sot se banka po bashkėpunon me Prokurorinė pėr tė vėnė para
Gripi "sulmon" Gjermaninė, 7 lojtarė tė prekur Lajme aspak tė mira nga kampi i Kombėtares gjermane njė ditė para ndeshjes ēerekfinale kundėr Francės. Pas dėmtimit tė S
Kamioni ngec nėn urė (FOTO-LAJM) Shoferi i kėtij kamioni ėshtė djersitur nga turpi edhe pse po transportonte njė kamion me deodorantė. Edhe pas paralajm
Kėrkon tė adoptojė fėmijė, aktorja tregon sėmundjen qė e ka prekur Tė gjithėve na shkojnė ndėr mėnd rolet e saj tė jashtėzakondshme, por tashmė Randi Ingerman po kalon njė periudhė tė vės
BERZH ndihmon vendet e Ballkanit tė prekur nga pėrmbytjet Banka Evropiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim (BERZH) do tė mbėshtesė nė rimėkėmbjen e bizneseve lokale dhe rindėrtimin e i
Stėrvitje dhe jo sforcime, ja pasojat qė sjell pėr shėndetin Duke i'u referuar dy studimeve tė ndryshme ėshtė arritur nė pėrfundimin se aktiviteti i sforcuar fizik, dėmton rėndė zem
Sulmohet nga hakerat "Orange", prek 1.3 milionė konsumatorė Pėr herė tė dytė brėnda kėtij viti, operatori i telefonisė celulare “Orange” ėshtė sulmuar nga hakerat, duke prekur mė t
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.