999 rezultate për

prekni

Plas te Teatri, ish-deputeti sherr me policinë: Mos më prekni me dorë Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj është përplasur me policinë, pasi nuk e ka lejuar të futet. Në videon e publikuar nga
Kjo video është parë miliona herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy
Mos e prekni se e vranë! Si tentoi burri të mbulonte krimin ndaj gruas në Memaliaj Antoneta Hoxha u gjet e larë në gjak sot në katin e dytë të banesës ku jetonte me bashkëshortin, ndërsa kanë qenë të afë
Kurrë mos i prekni aknet në këto pjesë të fytyrës Aknet mund t’ju tundojnë, por në disa raste, shtrydhja e puçrave mund të jetë vdekjeprurëse. Enët e gjakut janë të përqë
Askush nuk e di, por në këto pjesë të avionit gëlojnë mikrobet (FOTO LAJM) Sigurisht që kujt i shkon mendja të pastërtia kur hipën në avion, kur ka 100 gjëra të tjera për tu kujdesur. Por aero
Keni një nishan të kuq? Mos e prekni kurrë me dorë Shumë njerëz friksohen nga nishanët që kanë në trupin e tyre. Frika se mos ndoshta këta nishanë kanë natyrë kancerogjene
KFOR qartëson serbët: Nëse prekni Kosovën, menjëherë e pësoni Komandanti i KFOR-it në Kosovë, gjenerali italian, Lorenzo D’Addario për mediat serbe ka thënë se KFOR-i është i gatshëm
Temperaturat po ulen, bëni kujdes çfarë prekni me duar këtë sezon gripesh Vendosja e duarve nëpër sportelet marketeve apo nëpër dorëzat e autobusëve, janë hapat e parë që ju të prekeni nga gripi
5 llojet e puçrave në lëkurë që nuk duhet t'i prekni kurrë me dorë Sa herë shikoni daljen e një puçrre në lëkurë me vrap tentojnë atë ta ngacmojnë dhe shtrydhim si për të shpëtuar prej sa
A do guxonit edhe ju si ky indian t'i preknit gjarpërinjtë? (VIDEO) Një video e pabesueshme tregon momentin kur një kapës i gjarpërinjve në Indi lëshon rreth 200 gjarpërinj në natyrë. Bur
5 llojet e puçrave në lëkurë që nuk duhet t'i prekni kurrë me dorë Sa herë shikoni daljen e një puçrre në lëkurë me vrap tentojnë atë ta ngacmojnë dhe shtrydhim si për të shpëtuar prej sa
Rrezikoni shumë, kurrë mos i prekni aknet në këto pjesë të fytyrës Aknet mund t’ju tundojnë, por në disa raste, shtrydhja e puçrave mund të jetë vdekjeprurëse. Enët e gjakut janë të përqë
5 llojet e puçrave në lëkurë që nuk duhet t'i prekni kurrë me dorë Sa herë shikoni daljen e një puçrre në lëkurë me vrap tentojnë atë ta ngacmojnë dhe shtrydhim si për të shpëtuar prej sa
Nëse e shihni këtë objekt në pyll, kurrsesi mos e prekni Në Kosovë, për të gjashtën herë radhazi po nis fushata e vaksinimit kundër tërbimit, si pjesë e iniciativës rajonale të
Studimi i fundit jep alarmin, mos e prekni telefonin para gjumit Të gjithë në ditët e sotme kanë krijuar rutinën e të ndenjurit në telefon ose laptop a kompjuter para se të bien për t
Nëse e shihni këtë send, mos e prekni! Ka nisur nga rrethi i Krujës pranë Parkut Kombëtar Qafë Shtamë, turi i ekipit të punës i ngritur nga Agjencia Kombëtare
Shpëtoni nga sëmundjet në vendin tuaj të punës duke bërë këto 7 gjëra. Mos u ankoni më! Në vendin e punës mundësia për t’u prekur nga ndonjë sëmundje është më e madhe. Sipas ekspertëve, duhet të bëni pikëris
Këto pjesë të trupit mos i prekni kurrë! Duart tona janë të mbuluara me mikrobe, të cilat mund të përhapen në pjesë të ndryshme të trupit. Dhe në disa raste rrez
Këto janë 8 pjesët e trupit që duhet të prekni sa më rrallë Duart tona janë të mbuluara me mikrobe, të cilat mund të përhapen në pjesë të ndryshme të trupit. Dhe në disa raste rrez
Kujdes! Këto 8 pjesë të trupit nuk duhet ti prekni Duart tona janë të mbuluara me mikrobe, të cilat mund të përhapen në pjesë të ndryshme të trupit. Dhe në disa raste rrez