999 rezultate për

preket

Mali i Zi e vulos: Nuk preket demarkacioni me Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Malit të Zi, Srgjan Darmanoviq, ka deklaruar se çështja e Demarkacionit mes Malit të Zi
Limaj: Kosova nuk preket në kufi Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh bashkëdrejtues i Delegacionit Shtetëror për isedime me Serbinë k
Edhe një fëmijë preket nga bakteria MRSA në Maqedoni, frikësohen prindërit Edhe te një fëmijë nga klasa e gjashtë e Shkollës fillore “Panajot Ginovski” në Butel është konstatuar bakterie MRSA (Me
Deputeti i PDK-së paralajmëron Thaçin: Nuk preket kufiri i Kosovës Presidenti Hashim Thaçi ka filluar të bëjë tërheqje taktike nga ideja e tij për shkëmbimin e territoreve mes Kosovës e S
Lajm tronditës për CR7, nëna e tij preket nga një sëmundje e rëndë Ronaldo ka marrë sot një lajm të rëndë. Nëna e sulmuesit të Juventusit dhe ish-yllit madrilen, Dolores Averio, ka zbulua
Trump kërcënon Erdoganin: Ju shkatërrojmë ekonomikisht po prekët kurdët Wshtë rikthyer gjuha e fortë mes SHBA-ve dhe Turqisë, kësaj radhe për çështjen e kurdëve në veri të Sirisë, të cilët jan
Vettingu bën kërdinë, por gjyqtarëve dhe prokurorëve e shkarkuar nuk u preket pasuria Institucionet e Vettingut në një vit kalendarik kaluan në filtra 76 gjyqtarë dhe prokurorë nga të gjitha gjykatat dhe pr
Allegri ndryshon formacionin në Seria A, preket edhe CR7 Pas aventurës në Champion League, Juventusit do i duhet të rikthehet në ndeshjet e Seria A, ku ditën e nesërme do të për
Gruaja preket nga sëmundja e rrallë, rrotullon krahun 180 gradë Sëmundja e kockës e lejon një grua të rrotullojë krahun 180 gradë. 37-vjecarja nga India u diagnostikua me "Gorham-St
Kampioni olimpik preket nga infeksioni i rëndë Kampioni olimpik në çiklizëm, britaniku, Mark Cavendish, është prekur nga një infeksion i rëndë. Bëhet fjalë për nj
Vendi preket sërish nga tërmetet (FOTO LAJM) Lëkundje të shumta sizmike kanë karakterizuar ditën e sotme. Sërish epiqendra e tyre ka qenë Gjiri i Lalzit dhe Hamal
Letra e hapur e 65 artistëve: Teatër të ri por të mos preket asnjë cm nga trualli 65 artistë të njohur e të rinj i janë drejtuar me anë të një letre publike, kreut të Shtetit Ilir Meta, kryeministrit Me
Derhemi ashpërson tonet përballë Veliajt: Nuk lejojmë te preket një centimetër Aktori i njohur Arben Derhemi ka marrë fjalën në mbledhjen mes Veliajt dhe aktorëve të teatrit. Derhemi është shprehu
Paris Saint-Germain preket nga "Fair Play" financiar Paris Saint-Germain është skuadra tjetër që bie "pre" e rregullave të "Fair Play" financiar, dhe pritet të bëhën lëvizje
Trump ndryshon mendje: Për sa kohë jam president ligji për armët nuk preket Në një konventë të Shoqatës Kombëtare të Pushkëve, presidenti amerikan Donald Trump ka konfirmuar përkushtimin e tij për
Izet Haxhija bëhet gati për rihapjen e vrasjes së Hajdarit, a do të preket Berisha? Izet Haxhija u dorëzua në policinë turke disa ditë më parë pas vendimt të Gjykatës së Lartë të Turqisë për ekstradimin e
Presidenti i UEFA-s mbron Collinën: Ai nuk preket me dorë UEFA mbron dhe përkrah shefin e arbitrimit, Pierluigi Collina. Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka thënë se ai nu
Maqedonia preket nga depresioni kolektiv, të rinjtë zbrazin vendin Vendi më i preferuar i shqiptarëve për të migruar rezulton të jetë Gjermania. Në intervistën për emisionin VOX, ekonomis
Zaev: Aleksandri i Madh s'do të preket Kryeministri Zoran Zaev ka deklaruar se monumenti i Aleksandrit të Madh nuk do të hiqet. Ai tha se “gjithçka që kemi
Rike Roçi preket gjatë emisionit kur flet për babanë e ndjerë Ish-konkurrentja e “Big Brother”, Rike Roçi, ka ndarë me teleshikuesit disa ndjenja shumë të rëndësishme për të, që lidh