999 rezultate për

preken

5 ditë reshje intesive, qarqet që do të preken nga moti i keq Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka deklaruar për të gjithë shtetasit e Republikës së Shqipërisë
Nuk po dërgoni dot asnjë mesazh?! Çfarë po ndodh me Facebook, Instagram dhe Messenger Prej më shumë se një ore, një problem u është shfaqur përdoruesve të “chatit” në Facebook. Përdoruesit nuk janë në g
Specialistja e ISHP thirrje shqiptarëve: Mos keni frikë, nëse prekeni nga COVID-19 shkoni në spital Specialistja e ISHP-së Eugena Tomini, në një intervistë televizive tha se aktualisht vendi është në një situatë me rrisk
Shpërthejnë infektimet në Berat: Mësues, mjekë, policë e punonjës preken nga COVID-19 Shpërthejnë infektimet edhe në qarkun e Beratit duke e bërë një ndër qarqet më të prekura në vend. Burimet bëjnë me
Preken nga COVID-19 shtatë mësuese, mbyllet shkolla e dytënë Gjirokastër COVID-19 ka marrë përmasa alarmante në vend. Gati 700 raste të reja e 6 viktima vetëm në 24 orët e fundit. Burimet bë
"E kaluam Covid-19", këngëtarja shqiptare dhe familja e saj preken nga virusi (FOTO LAJM) Orgesa Zaimi ka treguar se gjithë familja e saj është infektuar me Covid-19, por fatmirësisht e kanë kaluar këtë situatë
11 yjet e futbollit që u prekën nga Covid-19, shikoni formacionin e frikshëm (FOTO LAJM) Rastet pozitive në botën e futbollit me coronavirus nuk ndalen, ku i fundit emër i madh që u infektua është Cristiano Ro
Çfarë ndodh nëse prekeni njëkohësisht nga gripi dhe COVID-19 Ndërsa mjekët janë të shqetësuar për shtimin e rasteve me koronavirus dhe afrimit të sezonit të gripit që mund të mbinga
Njerëzit kanë më shumë gjasa të preken nga Covid-19 në shtëpi Epidemiologët e Koresë së Jugut zbuluan se njerëzit kanë më shumë të ngjarë të preken nga koronavirusi nga anëtarët e fa
Kompanitë e basteve nuk do të lejohen në fanellat e ekipeve të La Ligas, preken 8 ekipe Kompanitë e basteve nuk do të jenë më në gjendje të paraqiten nëpër fanellat e futbollit të ekipeve nga La Liga prej edi
Bashkia e Kavajës e infektuar, punonjësit preken nga COVID-19 Ministria e shëndetësisë raportoi se ditën e sotme janë konfirmuar pozitivë 6 persona në qytetin e Kavajës. Abcnews.a
Preken nga koronavirusi gjashtë persona në Delvinë Gjashtë persona janë infektuar me koronavirus në Delvinë, ku mësohet se mes tyrë është dhe një punonjës i Policisë Bashk
Shpërthen infeksioni nga Covid-19 në vend, preken 69 persona të tjerë Vijojnë të shtohen frikshëm personat e prekur nga koronavirusi në vendin tnë, ku në 24 orët e fundit janë shtuar 69 rast
QSUT infekton Shqipërinë, preken mjekë, infermierë dhe pacientë (VIDEO) Sot për të tretën ditë radhazi, vendi ynë ka shënuar një rritje të ndjeshme të të prekurve me koroavirus. Një prej va
Shpërthejnë infeksionet në vend, 42 persona të tjerë preken nga COVID 19 Ditën e sotme janë konfirmuar me koronavirus 42 persona, ku kryeson Tirana me 21 raste. Mësohet se rastet e tjera ja
Shpërthen infeksioni te bluzat e bardha, preken nga koronavirusi 15 persona të stafit 15 persona nga personeli mjekësor kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Dyshimet janë se ata janë infektuar nga
Nëse lojtarët e Serie A do te preken nga koronavirusi, do të vazhdojnë karantinën 2 javore Klubet po shpresonin për një karantinë më të lehtë për lojtarët pozitivë dhe dëshirojnë t’i rikthejnë ato në grup pas dy
Marca plas "bombën": Barça nxjerr gjithë skuadrën në shitje, nuk preken vetëm 5 lojtarë Barcelona pritet të përfshihet nga një revolucion i vërtetë. Super skuadra e katalanasve rrezikon të copëtohet në mën
Debat tek Siguria: Në "pension" 55 vjeç, kategoritë e policëve që preken nga ligji i ri Për të gjithë punonjësit e Policisë së Shtetit, Gardës dhe SHÇBA-së (Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat) mbi
Preken nga koronavirusi tetë bluza të bardha në Spitalin Rajonal të Prizrenit Në Spitalin Rajonal të Prizrenit, tetë punëtorë të cilët ishin testuar gjatë ditës së djeshme, kanë rezultuar pozitiv në