999 rezultate për

prekĂ

Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K
"Jemi në borxh të përjetshëm ndaj Jasharajve", Kurti flet nga Prekazi Në 22 vjetorin e “Epopesë së UÇK-së”, kreu i vendit, Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, kanë bërë homaz
Video me modelen bëri bujë, Getinjo rrëfen për herë të parë pse i preku të pasmet (VIDEO) Pak kohë më parë bëri bujë në rrjet një video ku reperi i njohur Getinjo shfaqej shumë pranë me modelen superseksi shqip
Ngo: Nuk më kujtohet a e preka me dorë, desha ta shtyja në portë me gjithë lojtarë Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo, ka dashur të mos japë shumë shpjegime për golin që shënoi në minutat shtesë duke siguru
Bëri ndërhyrje të frikshme ndaj Varane, Lenglet: E preka, por nuk ishte penallti Clement Lenglet ka këmbëngulur se nuk e kishte faulluar Raphael Varanin në barazimin pa gola mes Barcelonës dhe Real Mad
Kurti viziton Lidhjen e Prizrenit Albin Kurti, kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, ka vizituar sot Lidhjen e Prizrenit. Kurti tha se at
Osmani në Prekaz: Ibrahim Rugova e Adem Jashari ndërtuan themelet e shtetit Vjosa Omsnai, kandidatja për kryeministre nga radhët e LDK-së, ka qëndruar sot në Kompleksin Memorail në Prekaz. Osma
Vjosa Osmani sot bën homazhe në Prekaz Lidhja Demokratike e Kosovës në një komunikatë për media ka njoftuar se kandidatja e kësaj partie për Kryeministre sot d
Ky është babai i Mc Kreshës, më parë kirurg tani në politikë (FOTO LAJM) Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin e skenës si MC Kresha, është një nga reperet më të talentuar shqiptar. Ndonëse ësh
Haradinaj kërkon të merret bonbone në Prekaz Kryeministri Ramush Haraidnaj ka bërë sot homazhe në Prekaz për nder të Epopesë së UÇK’së. Më pas, Haradinaj ka qenë
Haradinaj dhe Jashari për homazhe në Prekaz Kryeministri Ramush Haradinaj dhe kabinetin qeveritar kanë bërë homazhe në kompleksin memorial “Adem Jashari”, në Prekaz
Bekim Jashari kujton sulmin e kriminelëve serb ndaj familjes së tij në Prekaz Bekim Jashari, kryetar i Skenderajt, që njëherësh është djali i heroit të Kosovës, Hamëz Jashari, ka kujtuar 22 janarin,
Zv.presidenti i PE-së bën homazhe në Prekaz Zëvendëspresidenti i Parlamentit Evropian, Rainer Wieland gjatë ditës së sotme do vizitojë Komunën e Drenasit. Sipas
Kurti: Nga Prekazi ka lindur shpresa dhe guximi Sot shënohet 27 vjetori i sulmit të parë të forcave të armikut kundër familjes Jashari në Prekaz. Kryetari i Lëvizjes
Aktivitetet që do të mbahen në Skenderaj për nder të familjes Jashari Sot shënohet 27 vjetori i sulmit të parë të forcave të armikut kundër familjes Jashari në Prekaz. Për të shënuar këtë
Hashim Thaçi viziton Prekazin: Po përmbushet amaneti Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga Sami Lushtaku dhe Bekim Jashari ka zhvilluar homazhe te varrezat e f
Turp! Dëmtohet monumenti për Adem Jasharin në Prekaz (VIDEO) Mozaiku i ndërtuar nga 200 mijë fishekë ku është bërë portreti i komandantit legjendar Adem Jashari është zbuluar në Pre
Delegacionet e Shqipërisë dhe Kosovës bëjnë homazhe në Prekaz Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me kabinetet qeveritare të të d
"Pronësia e Ujmanit nuk duhet diskutuar në Bruksel" Arbëror Prekazi, ish drejtor i Njësisë Afariste Uji dhe Centrali Elektrik në Ibër Lepenc, tashmë pensionist, në një inte
Deputetja e PDK-së nga Prekazi ka ndalur Vuçiçin Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu duket se ka dalë për të kundërshtuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Dre