999 rezultate për

preferuar

Përveç maskave, këto janë thonjt e preferuar për Halloween (FOTO LAJM) Festa e frikshme e Halloween po afron dhe shumë njerëz në mbar botën janë përgatitur për look-un e tyre për këtë natë.
Habit Mirela Kumbaro: Këngëtari im i preferuar është Ledri Vula, Elvana Gjatën nuk e njoh! Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputete e PS, Mirela Kumbaro ka treguar se cili është zhanri i muzikës që preferon
Zgjidhni të preferuarën tuaj: 5 trendet klasike të palltove dhe pardesyve (FOTO LAJM) Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju ja
Zgjidhni një lule dhe kuptoni shumë gjëra për veten tuaj A keni menduar ndonjëherë se lulja që ju bën më shumë për vete, thotë diçka për personalitetin tuaj? Lidhja e këtyre të
E preferuara e shqiptarëve, aktorja turke shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur nga shqiptarët me rolet e saj në serialet “Kuzey Guney”, “Rrahje zemre”, “Dyshja fantastike”, Oyk
E preferuara e shqiptarëve, "Gylseren" anulon dasmën e shumëpritur (FOTO LAJM) Aktorja turke e njohur për publikun shqiptar me rolin e “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara”, Nurgul Yesilcay p
I preferuari i vajzave, sa vjeç mbush Sarpi? Çagatay Ulusoy është aktori turk i shumëpëlqyer nga vajzat, i cili u bë i njohur në Shqipëri i njohur nga roli i “Sarpit
Eriksen nuk bën "hajër", Vidal i preferuari i Contes Vidal është zyrtarisht futbollist i Interit, por pyetja që bëhet në këto momente është: çfarë do të bëhet me Christian E
Aksesori i preferuar i Mbretëreshës do i bëjë ditët me shi më chic se kurrë (FOTO LAJM) Tashmë dihet se Londra karakterizohet nga një mot i zymtë e shumicën e kohës me reshje e shira. Por kjo nuk e ka pen
Ju kujtohet? Gjyshi i Ava Max ishte aktor tek një ndër filmat e preferuar të shqiptarëve Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Ava Max, ka humbur një ndër njerëzit më të dashur për të, gjyshin e saj.
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
Sot i preferuari i vajzave, e njihni këngëtarin në foto? (FOTO LAJM) Seldi në fillimet e karrierës, me Seldin e sotëm duket se janë 2 njerëz të ndryshëm për shkak të ndryshimeve që ka pësua
Jeni dakord? 2 aktorë turq "shpallen" si të preferuarit e publikut (FOTO LAJM) Telenovelat turke tashmë prej vitesh janë bërë pjesë e pandashme e televizionit shqiptar. Po ashtu edhe aktorët turq
Çfarë thotë shenja juaj e preferuar e pikësimit për ju? Të gjithë kemi një shenjë të preferuar të pikësimit. Kurdo që ju përdorni një pikë, presje, pikëpresje e kështu me ra
Ana Kabashi reklamon të pasmet dhe pyet: Cili është libri juaj i preferuar? Ana Kabashi ka ngacmuar ndjekësit me fotografinë e re në Instagram. Ana Kabashi është duke shijuar pushimet verore.
Të fiksuara pas një veshje, VIP-at që nuk hoqën dorë për vite nga të preferuarat e tyre (FOTO LAJM) Të gjithë kemi veshje, apo aksesorë të cilat na pëlqejnë e ndonëse mund të kenë kaluar vite nga dita kur i kemi bërë pje
Conte niset për pushime, i le porosi drejtuesve të Interit emrat e preferuar për merkato Pas një takimi më tepër se tre orë të gjatë në një vilë në periferi të Vareses, Antonio Conte dhe drejtuesit e Interit u
Nga urrejtja më e madhe te lumturia, disa gjëra që nuk keni ditur për Xhesika Ndojin (FOTO LAJM) Tashmë një emër mjaft i njohur i i ekranit dhe skenës, pas Xhesika Ndojës ngrihet pluhur për të gjitha ato që bën, fotos
Nuk njeh moshë, Inis Gjoni me bikini është e preferuara e rrjetit (FOTO LAJM) Regjisorja e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni duket sikur ka ndalur kohën. Vajza me flokët kaçurrela të cilat nuk i ka
Anët djallëzore të çdo shenje të horoskopit Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është e shkruar në yje. Ndërsa këtu është shkruar ana e errë