999 rezultate për

preferohet

Si të rrisni flokët 10 cm për një javë Nëse jeni gjithmonë në kërkim të mrekullive për t’i rritur flokët më shpejt, po ju tregojmë për Metodën “kokë-poshtë”, e
Interi vihet pas lojtarit që preferohet nga Conte Në pritje të ndeshjes vendimtare të së dielës përballë Empolit në “San Siro”, drejtuesit e Interit po vijojnë punën për
Trumpin nuk e duan, por Ivankën e ndjekin që të gjithë (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Që në mëngjes ajri është i ndotur në Prishtinë Edhe sot në mëngjes qytetarët e Prishtinës janë zgjuar me ajër të ndotur. Në bazë të matësit të Ambasadës Amerikane n
Po ikin gjermanët e Telekom, Shqipëria preferohet vetëm nga lindorët Operatori i dytë më i madh në Shqipëri në fushën e shërbimeve celulare Telekom Albania është në negociata intensive për
Maskë me shafran për lëkurë të bukur Maska që po ju sjellim më poshtë është një trajtim bukurie që nuk kushton shumë, mund ta bëni në shtëpi dhe është shumë
Ronaldo dyert e mbyllura, te United preferohet Bale Cristiano Ronaldo sipas mediave sportive është shumë pranë largimit nga klubi i Real Madridit. Alternativat e mundshm
Juventus bëhet gati për largimet, gjysëm formacioni ndryshojnë ekip Gazetari italian, Romeo Agresti ka thënë se dyshja Stephan Lichtsteiner dhe Këadëo Asamoah, Buffon dhe Claudio Marchisio
Përfitimet e shëndetit nga lajthitë Thelbi i lajthisë preferohet edhe për organizma të dobësuar Konsumoni lajthi sa të mundeni pasi ato kanë shumë dobi në t
Pse pamja e Ivanka Trump është shembull për t’u marrë? (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Mos flini në krahun e djathtë, pesë arsye pse nuk preferohet Historikisht është këshilluar që të flihet gjumë në krahun e djathtë, pasi kështu nuk ushtrojmë tension në anën e zemrës
Çarjat që nuk duhet ti mungojnë organizmi tonë Çaji gjithmonë është shquar për vetitë e tij të shëndetshme dhe për këtë gjithmonë është këshilluar që të konsumohet nga
Stilon veshjen e modeles gjatë emisionit, ja rezultati (FOTO LAJM) Atij i duhen vetëm një palë gërshërë dhe menjëherë mund t'ju stilojë brënda një kohe të shkurtër veshjen tuaj ideale, ve
Bertina e "Big Brother" ende single (FOTO LAJM) Një ndër banoret më të përfolura të "Big Brother", Bertina Mehmeti, ka vendosur të pushojë në jug të vendit. Me anë
Tottenham, Allegri "bën pazar" në Serie A (FOTO LAJM) Do të jetë një Tottenham gjithmonë e më shumë italian? "Gjelat" po përgatisin një revolucion gjatë merkatos së verës, e
Pasardhësi i Mou, Reali i trefishon pagën Contes Lajm bombë ai që raporton Sportmediaset: Florentino Perez është gati ti trefishojë rrogën trajnerit aktual të Juventus A
PSG, tjetër merkato e "çmendur" (FOTO LAJM) Një merkato tipike pariziene në këtë dimër. Me shpenzime të mëdha dhe me emra të mëdhenj. Rezultatet negative të javëve
Mielli i Kosovës nuk "preferohet" nga Maqedonia Prodhuesit kosovarë në hall me Maqedoninë. Pas ujit dhe grurit, Maqedonia së fundi ka bllokuar edhe eksportuesit kosovar
Belgjika i kthen azilkerkuesit, tani preferohet Zvicra Është rritur numri i azilkërkuesve nga Maqedonia në Zvicër, publikoi “Swissinfo”. S