E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

preferohen

Cilat ushqime preferohen për personat që studiojnë deri natën vonë ? Çrregullimi i kohës së të ushqyerit shpie në tronditjen e ritmeve fiziologjike të jetës, në çrregullimin e mekanizmave d
7 makinat e blinduara që preferohen nga VIP-at: Sa kushtojnë dhe kush i prodhon (FOTO LAJM) Rreziku që u kanoset njerzëve publike ose siç quhen ndryshe VIP-at, siç janë politikanët, pjesëtarët e familjeve mbretër
Ja ushqimet që preferohen më shumë në Kosovë Nga të dhënat e publikuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës në lidhje me ushqimin se cili është ushqimi që Kosova
A janë këta 11 shqiptarët më të famshëm në botë? (FOTO LAJM) Shqiptarët janë një popull i vogël, por me histori të madhe dhe me personalitete që kanë shenjuar jo vetëm historinë e v
Merkato, të preferuarit e tifozëve të Barçës (FOTO LAJM) Barcelona është në kërkim të një portieri dhe të një qëndërmbrojtësi për merkaton e verës. Ka shumë emra që qarkullojnë
Preferohen grekët para shqiptarëve Maqedonia vazhdon t’i mbajë sytë nga Porti i Selanikut, duke e lënë në krye të listës së destinacioneve të preferuara pë