999 rezultate për

predha

Gjenden predha e granata në lagjen e Bajrave në Shkodër (FOTO LAJM) Një sasi municioni është hequr nga ambientet një magazine të braktisur në lagjen Dobraç të qytetit të Shkodrës, e cila i
Gjenden 100 predha artilerie në afërsi të lumit Shkumbin në Elbasan Pas një operacioni për zbulimin e municioneve në Elbasan janë gjetur 100 predha artelerie, shkruan Albeu.com Kërkesa
E FUNDIT/ Qyteti në alarm, gjendet predha 300 kg në Fier Një predhë gjigante është gjetur në qytetin e Fierit dhe mendohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Predha është
Fëmijë, gra, e pleq duke çmontuar predha! Pamje brenda fabrikës së Gerdecit (VIDEO) Në dokumentarin dedikuar ngjarjes së Gërdecit, viktimave apo të plagosurve, “Top Story” solli pamje të patransmetuara më
Portieri bëhet hero në Kolumbi, ndal 3 predha për 2 sekonda (VIDEO) Në derbin e Kolumbisë mes Millonarios dhe Atletico Nacional hero për skuadrën vendase u bë portieri Wuilker Farinez, i c
Supergol nga 25 metra, predha e mesfushorit shqiptar zgjidhet goli i muajit (VIDEO) Goli i lojtarit me origjinë shqiptare, Bastien Toma i cili aktivizohet te skuadra e Sion në Zvicër është cilësuar si gol
Gjenden 5 predha të Luftës së parë Botërore Gjatë minimit të një vendi në ish-mbeturinat "Lëndët e para të Manastirit" që gjendet në Rrugën industriale në Manastir,
Super gol nga Aguero, kjo është "predha" nga jashtë zone (VIDEO) Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh. G
Gjenden 16 predha artilerie në mes të qytetit , alarm në Elbasan 16 predha janë gjetur rastësisht sot në Elbasan duke shkaktuar alarm tek banorët. Predhat janë të një gjatësie 50 cm
Rikthimi i Neymar në stërvitje, shikoni "predhat" nga jashtë zone (VIDEO) Brazili do të përballet sot në orën 14:00 kundër Kosta Rikës në stadiumin "Saint Petersbur". Kosta Rika kërkon mbije
Ky është fshati shqiptar që fle mbi minat serbe Dëshmi të rralla vijnë nga fshati Letaj në Has, dhe filmime të minave serbe të cilat vazhdojnë ende të shkaktojnë tragje
Alarm në Voskopojë, gjendet predha e madhe nga Lufta e II Botërore Një predhë e vjetër është gjetur në rrugën e Voskopojës. Predha e cila dyshohet se është nga Lufta e II Botërore ësht
Maqedoni, gjendet predha e paaktivizuar artilerike Në fshatin Bogorodicë të Gjevgjelisë në pjesën jugore të Maqedonisë, në afërsi të kufirit maqedonas-grek, janë gjetur 30
"Predha" që arrin 500 km/h (FOTO LAJM) Një motor i fuqishëm V8 prej 9 litrash dhe 1800 kuaj fuqi e bëjnë Corbellati Missile kandidate për makinën më të shpejtë
Supertanku i Hitlerit që dështoi me sukses Kur hapi frontin e luftës edhe në Perëndim, Hitleri urdhëroi inxhinierët dhe ushtarakët e tij që të ndërtonin me shpejtë
Gjenden dy predha të kalibrit të rëndë në Kukës Dy predha të një kalibri të madh janë gjetur në Kukës mesditen e kësaj të hënë duke alarmuar policinë lokale si edhe aut
Predha e Luizit kalon Chelsean në avantazh (VIDEO) David Luiz ka kaluar Chelsean e tij në avantazh kundër Romës që po luhet në "Stamford Bridge". Pas një aksioni kundë
Momenti kur automjeti i blinduar i militantëve të ISIS-it goditet nga predha (VIDEO) Është gjetur një video, të cilën e ka realizuar një militant i organizatës terroriste “Shteti Islamik”, në të cilën shih
Izraeli sulmon Sirinë Forcat ajrore të Izraelit kanë njoftuar se kanë kryer sulme brenda Sirisë, në përgjigje të disa predhave artilerie që u
Nga minat antitank te predhat, ja armët e rënda që mbanin shqiptarët në banesa (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Policia e Shtetit ka nisur nismën “Shqipëria pa armë” ku është bërë dorëzimin në mënyrë vullnetare e ar