999 rezultate për

predha

Aspak të sigurt! Turistët e huaj gjejnë predha të rrezikshme në plazhin e shumë frekuentuar nga shqiptarët Në këtë plazh, jo më shumë se një kilometër në veri të qytetit të Sarandës, një turist çek ka zbuluar dhjetra prédha mór
"I mblodha me batanije", Haradinaj: Ju tregoj vrasjen e tre shokëve në luftë nga predhat serbe Kosova festoi 12 vjetorin e pavarësisë në 17 shkurt. Megjithatë, ndonëse sot shteti i ri i Kosovës aspiron në rrugën e i
DETAJET/ Artan Hoxha tregon të pathënat e ekzekutimit të Guxim Gjyriçi në Tropojë Ashtu sic kishte paralajmëruar, gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje nga ekzekutimi i Guxim Gjyriçi në Tropojë. Si
Gjenerali iranian u bë copash nga predha amerikane, e identifikuan vetëm nga unaza Gjenerali i Gardës Revolucionare të Iranit, Qasem Soleimani, u vra nga një sulm amerikan në aeroportin e Bagdadit. Su
Gjendet një predhë në Vlorë (VIDEO) Një predhë ka alarmuar banorët e lagjes “Kushtrimi” në Vlorë. Predha është parë rastësisht nga banorët e zonës, të cilët
Sistemi izraelit çorienton predhat siriane, i bën të kthehen e të shpërthejnë në bazë Diçka shumë e çuditshme ka ndodhur gjatë sulmit të forcave ajrore izraelite kundër shënjestrave siriane dhe iraniane në
Alvin Berisha i plagosur në kamp: I shpërtheu predha në makinë Bedri Elezi, nga Instituti i Kosovës për Studime Ndërkombëtare që njihet edhe si ish-luftëtar i Kosovës ka sjellë për he
Rrethohet zona, gjenden predha të Luftës së Dytë Botërore në Durrës Ditën e sotme në Durrës janë zbuluar një arsenal predhash, të cilat kanë shkaktuar panik tek banorët. Predhat janë g
Shpërthen predha e Luftës së Dytë Botërore në Tepelenë, rrezikohet banorët Në fshatin Malas bashkia Tepelenë ka shpërthyer një predhë e Luftës së Dytë Botërore. Si pasojë e shpërthimit të pred
Plas te Juventusi, policia iu sekuestron tifozëve armë dhe predha (FOTO LAJM) Juventusi ka një nga tifozeritë më të zjarrta në Itali, por së fundmi duket se e kanë tepruar pak. Tifogrupi i Juvent
Nxirren nga deti 12 predha artilerie dhe një bombë aviacioni Jane nxjerre nga ujerat e detit 12 predha artilerie dhe 1 bombë aviacioni. Zhytësit dhe xhenierët e Forcave të Armato
"Predha" e Nainggolan kalon në avantazh Interin (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt super sfida e javës në Seria A. Janë vendasit ato që e kanë nisur më mirë ndeshjen duke ar
Gjenden predha e granata në lagjen e Bajrave në Shkodër (FOTO LAJM) Një sasi municioni është hequr nga ambientet një magazine të braktisur në lagjen Dobraç të qytetit të Shkodrës, e cila i
Gjenden 100 predha artilerie në afërsi të lumit Shkumbin në Elbasan Pas një operacioni për zbulimin e municioneve në Elbasan janë gjetur 100 predha artelerie, shkruan Albeu.com Kërkesa
E FUNDIT/ Qyteti në alarm, gjendet predha 300 kg në Fier Një predhë gjigante është gjetur në qytetin e Fierit dhe mendohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Predha është
Fëmijë, gra, e pleq duke çmontuar predha! Pamje brenda fabrikës së Gerdecit (VIDEO) Në dokumentarin dedikuar ngjarjes së Gërdecit, viktimave apo të plagosurve, “Top Story” solli pamje të patransmetuara më
Portieri bëhet hero në Kolumbi, ndal 3 predha për 2 sekonda (VIDEO) Në derbin e Kolumbisë mes Millonarios dhe Atletico Nacional hero për skuadrën vendase u bë portieri Wuilker Farinez, i c
Supergol nga 25 metra, predha e mesfushorit shqiptar zgjidhet goli i muajit (VIDEO) Goli i lojtarit me origjinë shqiptare, Bastien Toma i cili aktivizohet te skuadra e Sion në Zvicër është cilësuar si gol
Gjenden 5 predha të Luftës së parë Botërore Gjatë minimit të një vendi në ish-mbeturinat "Lëndët e para të Manastirit" që gjendet në Rrugën industriale në Manastir,
Super gol nga Aguero, kjo është "predha" nga jashtë zone (VIDEO) Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh. G