999 rezultate për

prapme

E thotë gjermani: Gomat e mira duhet vëne para apo pas? Eskpertët thonë se kurdo që kjo është e mundur shoferët e automobilave duhet t’i vënë gomat më të mira në rrotat e prapm
Ja si përplaset një çiklist pa mendje (VIDEO) Edward Barlow ishte në makinën e instruktorit të tij në Sefton Park në Liverpool teksa një çiklist u rrëzua në pjesën e
Galaxy Note 3 modeli më i ri Samsung (FOTO LAJM) Pajisja më e re Samsung Galaxy Note 3 pritet të ketë madhësi dhe cilësi të ekranit, prej 5.25-inç 720p të cilin e ka edh
Argjendaria në Dibër, gjendet trupi i pajetë i grabitësit? Një trup i pajetë është gjetur brenda një makine tip “Range Rover“ me targa angleze. Trupi është i seksit mashkull dhe m
Tiranë, urbani linjës Institut-Qendër përfshihet nga flakët Autobusi i linjës Institut-Qendër është përfshirë mëngjesin e sotëm nga flakët ndërsa ishte duke lëvizur. Ngjarja ndodhi
Keni parë ndonjëherë pishinë furgon? (FOTO-LAJM) Një familje kineze ka gjetur një mënyrë mjaft të veçantë për të përballuar të nxehtin. Zhou Yuhang, i cili jeton në qyte