999 rezultate për

prapaskenat

Mik i ngushtë me Trump, prapaskenat e largimit të Grenell nga Gjermania Ambasadori amerikan në Berlin, Richard Grenell, i ngarkuar edhe për dialogun Kosovë-Serbi nuk kishte shumë miq në Berlin
"Ishim shumë afër të transferonim Messin", presidenti i Getafes zbulon prapaskenat Presidenti i Getafes, Angel Torres ka thënë se klubi ishte shumë afër të transferonte yllin e Barcelonës, Lionel Messi n
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
Pjesëmarrësve iu matet temperatura, prapaskenat nga takimi i Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore Ditën e sotme grupi i Punës i Këshillit Politik është mbledhur rreth një tryeze për të vijuar punën për reformën zgjedho
"Pep u tradhtua nga lojtarët", zbulohen prapaskenat e humbjes ndaj Realit Real Madridi mposhti Bayern Munchen e Pep Guardiolës 4-0 në Champions League. Një humbje që djeg shumë në kampin bavarez
Gates tregon prapaskenat: E paralajmërova Trumpin për COVID-19 që në 2016 Bill Gates ka kujtuar edhe njëherë publikisht takimin e tij me Presidentin e Amerikës, Trump në 2016. Sipas Gates, ai
Blendi Fevziu zbulon prapaskenat: Çfarë qëndron pas "paqes" Rama-Meta? Gazetari Blendi Fevziu, në një intervistë për “Report Tv”, ka shprehur vlerësimin e tij lidhur me marrëdhënien president
''Rroftë Stalini i madh dhe Enveri'', prapaskenat e Kongresit të III-të të Kishës Orthodokse që ndryshoi statutin Publikohet historia e panjohur të Kishës Orthodokse Autoqefale të Shqipërisë, e cila në kongresin e jashtëzakonshëm të s
Pse e shkarkoi qeveria prefektin e Shkodrës? Zëri i Amerikës tregon prapaskenat Në Shqipëri, qeveria shkarkoi nga detyra prefektin e Shkodrës, pas shtimit të rasteve me COVID-19 në atë zonë dhe caktoi
Kaçe kërkon prishjen e kontratës me klubin grek, zbulohen prapaskenat me mesfushorin kuqezi (FOTO LAJM) Ergys Kaçe kërkon zyrtarisht prishjen e kontratës me kampionët në fuqi të Greqisë, PAOK. Mediat greke kanë raportuar
Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
L’Equipe zbulon prapaskenat: Mbappe dhe Neymar "injorojnë" Icardin Eksperienca e Mauro Icardit te Paris Saint Germain startoi në mënyrën më të mirë të mundshme, me bomberin argjentinas
Dy martesa, tre lidhje të fshehta e së paku pesë fëmijë, "prapaskenat" e jetës së Boris Johnson Kryeministri britanik Boris Johnson dhe e dashura e tij Carrie Symonds njoftuan se janë në pritje të një fëmije, që prit
"Donin të vinin Enverin kundër Mehmetit", Nexhmije Hoxha tregon prapaskenat e shkarkimit të Beqir Ballukut Nexhmije Hoxha ka qenë dëshmitare në shumë ngjarje të mëdha politike që kanë ndodhur, kryesisht gjatë gjysmës së dytë të
"Më thanë mos dil në skenë", këngëtari i njohur tregon prapaskenat e Festivalit të RTSH I ftuar në emisionin ”Vizioni i Pasdites”, këngëtari Çlirim Denaj gjatë intervistës tregoi se pallto që veshi në Festiva
I pari që u vu me "shpatulla pas murit" nga OFL, prapaskenat e fotos së Ramës me Ardian Çapjan Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje për foton e publikuar nga vetë ai pak ditë më parë, ku kryeministri Edi Rama shfaqe
Regjisori rrëfen prapaskenat e filmit "Hijet që mbetën pas", tregon kur Rama vinte në xhirime “ǒtë them më parë për Xhevdet Ferrin? Ka kaq shumë për të treguar, por dhimbja i merr frymën fjalës. Xhoda kishte ende
Zbulohen prapaskenat, si Allegri refuzoi Barcelonën Masmiliano Allegri ka refuzuar Barcelonën. Sipas gazetës spanjolle "AS" Allegri është njëri nga pesë trajnerët që e kanë
Ermali tregon prapaskenat e nxehta të filmit, Encën e pritën më rënkime në Tropojë Moderatori Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të tij në filmin “I love Tropoja”, kanë zbarkuar sot në zyrën e
Ermal Mamaqi zbulon prapaskenat: Në film doja Berishën, por erdhi Rama! Ermal Mamaqi tregoi se ftesën për t’u bërë pjesë e filmit “I Love Tropoja” ia ka bërë edhe Sali Berishës, por ai e refuz