999 rezultate për

prapanica

Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të sukses
Skënderbe kujdes, tifozët e Lokomotivës janë “pa turp” (FOTO) Këtë të enjte, në ndeshjen e Grupit H të Ligës së Europës, mes Beshiktashit dhe Lokomotivës të Moskës. Tifozët e Lokomot
"Prapanica e Klopp do përfundojë në muzeun e Bayern" Shorti i Champions League hap një spirale polemikash në kufijtë e komikes ku janë përfshirë trajneri i Borussia Dortmund