999 rezultate për

prapĂ

Spalletti: Avantazhi ynë i madh është prapavija solide Luciano Spalletti thekson se Frosinone i ka kujtuar Inter-it se asgjë nuk ka përfunduar në luftën për një vend mes katër
Zbulohet prapaskena, Piatek mund të ishte i Napolit Milani ishte skuadra me fat, që arriti të sigurojë e para shërbimet e Piontekut dhe me këtë drejtuesit e skuadrës mund t
Rikthimi i Zidane, Marcelo bën prapaktheu Marcelo dëshiron të qëndrojë te Real Madrid. Sipas "AS", Braziliani i cili ishte pranë Juventusit ka ndryshuar mendje te
Të gjithë i thonin gjumashe por prapa saj fshihej një histori e trishtë 21 vjeçarja Rhoda Rodriguez-Diaz nganjëherë fle 22 orë në ditë, nganjëherë kalon ditë e madje javë e shtrirë në shtrat d
Jemi në vitin 2019 por ende ka fise të prapambetura që jetojnë në mjerim (FOTO LAJM) Fiset që thuajse nuk kanë pasur asnjë kontakt me pjesën tjetër të botës që jetojnë pjesët më të largëta të Papua Guineja
Lleshaj është bërë "mjeshtër", prapaskenat e shkarkimit të kryepolicit të Tiranës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj njoftoi sot se ka shkarkuar nga drejtorin e Policisë së Tiranës, Kastriot Skënderaj
Prapaskenat, precedentët dhe standardi i dyfishtë i Panuccit me ftesat e lojtarëve Kombëtarja është në prag të grumbullimit të saj për nisjen e një tjetër gare të rëndësishme, atë të eliminatoreve të Eur
“Albi u prek shumĂ« nga ndarja me Klaudian”, miku i tyre tregon prapaskenat Albi Nako dhe Klaudia Pepa patĂ«n njĂ« nga ndarjet mĂ« tĂ« bujshme dhe qĂ« u komentua gjatĂ«. Por kohĂ« mĂ« pas, kur tĂ« dy i
Mancini rikthehet prapa në kohë, tregon kush e refuzoi Manchester City-n Roberto Mancini i cili drejtoi për 4 sezone nga viti 2009 deri në vitin 2013Manchester City-n, ka zbuluar se Daniele De
Benitez rikthehet prapa në kohë: Te Inter fitova trofe pa lojtarët që më premtuan Rafael Benitez aktualisht trajner në Premier League tek Neëcastle është rikthyer prapa në kohë të flaës për skuadrën e I
SerbĂ«t nxjerrin njĂ« skenar, Britania e Madhe qĂ«ndron prapa taksĂ«s sĂ« Haradinajt Gazeta serbe ‘Blic’, ka publikuar sot njĂ« artikull pĂ«rmes tĂ« cilit aludon se Britania e Madhe Ă«shtĂ« shteti i cili po ia
Politiko zbulon prapaskenat e Thaçit dhe Vuçiçit në Mynih Në Mynih të Gjermanisë, 4 liderët ballkanikë janë rrëfyer mbi atë se si e duan pajtimin serbo-shqiptar. Vuçiç dhe Thaçi
Traditë të prapambetura, shikoni çfarë i punon dhëndri nusës ditën e dasmës (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, tregon traditën e tmerrshme në një fshat diku të Turqisë. Ditën e dasmës, kur nusj
Prapaskenat e transferimit dhe pritja tek Osijek, Kristal Abazaj tregon gjithçka I mjaftuan 11 minuta lojë për të treguar se çfarë potenciali ka si lojtar. Kristal Abazaj debutoi dje me Osijekun në Kro
Haradinaj: Jo hapa prapa, vetĂ«m rrugĂ«timi pĂ«rpara e konfirmon pĂ«rcaktimin tonĂ« “Sot vĂ«rtetĂ« Ă«shtĂ« ditĂ« feste pĂ«r popullin e KosovĂ«s, festojmĂ« secili nĂ« mĂ«nyrĂ«n e vetĂ« ashtu sikurse secili e pĂ«rjeton
"Gropë" në ARRSH, punonjësit mbesin pa paga Prej dy javësh punonjësit e Autoritetit Rrugor Shqiptar nuk kanë marrë pagat. Jo vetëm kaq, por edhe kompanitë ndaj
Protestuesit kërkojnë nga policia një hap prapa Protestuesit pranë Stacionit kryesor të Policisë, i kanë kërkuar policëve të bëjnë hapa prapa, të të treguar simbolikish
Zbulohet prapaskena, si tentoi klubi kinez të joshte Mandzukic me një ofertë stratosferike Ka dalë në skenë prapskena teksa Sportmediaset ka publikuar se si skuadra kineze e Dalian Yifang e cila transferoi pak d
Prapaskena, si Mesut Ozil refuzoi PSG-në Ditët e fundit është përfolur shumë për një shkëmbim të mundshëm mes Arsenalit dhe PSG-së, për sa i përket dyshes Ozil-R
Ministrja e re e Arsimit tregon prapaskenat pĂ«r ndryshimet nĂ« qeveri (VIDEO) Çështja e arsimit vijon tĂ« jetĂ« tema mĂ« e nxehtĂ« nĂ« vendin tonĂ«. Ndaj edhe sot, nĂ« emisionin “ZonĂ« e LirĂ«â€ , pĂ«rballĂ« ga