999 rezultate për

pranverore

Tendenca e buzëkuqëve pranverorë (FOTO LAJM) Buzëkuqi është i rëndësishëm për grimin dhe, disa ngjyra, si e kuqja, janë të domosdoshme në disa raste. Tonet e errëta
Veshja ideale pranverore (FOTO LAJM) Lulet në veshjen tuaj duket se janë kthyer në një trend tashmë. Pranvera sapo ka nisur dhe lulet janë simboli i saj iden
Trendi më i fundit i pantallonave pranverorë (FOTO LAJM) Për sezonin e pranverës, duket se pantallonat e stileve të ndryshme do të jenë pjesë e veshjeve pranverore. Pantallo
Trendi më i fundit i fustaneve pranverore (FOTO LAJM) Stina e pranverës është afër dhe ju duhet të bëni gati rrobat e duhura për këtë stinë, po vjen koha të nxirrni rrobat e
Zëri i ciklistëve në kryeqytet (FOTO-LAJM) Në Tirane Pranvera erdhi sot me më shume ngjyra se kurre fale Ride Style Pranveror. Vajzat dhe bicikletat e tyre, zbukur
Ja si hiqet " lodhja pranverore" Stina e pranverës sjell në vetvete edhe lodhjen. Duke qenë se ditët bëhen më të gjata, temeraturat zbuten, humori përmir
Hiqni 3 kg me menunë pranverore Me këshillat ushqimore që do ju japim në vijim, do të mund të zhdukni brenda 15 ditëve kilet e tepërta në shëndetin tuaj