999 rezultate për

pranvere

OBSH: Vala e 3-të e koronavirusit do të jetë në pranverë, nëse nuk plotësohet ky kusht David Nabarro, i dërguar special i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për COVID-19 ka parashikuar se do të ketë një va
"Jeta mund të kthehet në normalitet në pranverë", Johonson siguron britanikët për aplikimin e vaksinës Boris Johnson u ka bërë thirrje Britanikëve që t’i përmbahen rregullave për të kaluar valën e dytë të koronavirusit, ndë
Të pathënat e diktatorit, Enveri e kishte parandjerë vdekjen e tij Duket se Enver Hoxha e ka parandjerë prej kohësh vdekjen e tij. Teksa e ka marrë vesh ndekjen e aktorit Sandër Prosi
Të pathënat e diktaturës, Enveri e kishte parandjerë vdekjen e tij Duket se Enver Hoxha e ka parandjerë prej kohësh vdekjen e tij. Teksa e ka marrë vesh ndekjen e aktorit Sandër Prosi
Cilat janë simptomat që dallojnë alergjitë e pranverës nga Covid-19 Mjekja alergologe, Mira Xhixha, shpjegoi këtë të hënë në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, simptomat që dallojnë alergjitë
Lëngu i frutave që na jep energji gjithë pranverës, mësoni sekretin Me ardhjen e pranverës, shija e lëngjeve të shtrydhura e smoothie-ve do të jenë miku dhe aleati ynë i më i mirë i mëngj
Princeshë Elia Zaharia si rrallëherë në Instagram: Pranverë e munguar (FOTO LAJM) Princeshë Elia Zaharia Zogu është padyshim një nga femrat më elegante dhe sharmante shqiptare. Elia gjithmonë ka rënë
8 frutat e stinës së pranverës dhe vetitë ushqyese Kajsitë Kajsia është një frut që njihet për vlerat e saj ushqyese, të cilat kanë në përmbajtjen e tyre vitaminë A, B1
"Çmendet" moti në Kukës: Dëbora zbardh vendin në mes të pranverës (VIDEO) Sot më datë 6 maji është Dita e Shën Gjergjit e cila festohet për t’a përjetuar ndaljen e Dimrit dhe ardhjen e stinës s
Mrekullia e pranverës, pamjet që tregojnë si duket bota në këtë stinë (FOTO LAJM) Stina më me shumë ngjyra dhe freski është patjetër pranvera. E njohur si tina e fillimeve të reja, pas një dimri të g
Sipas formës së trupit tuaj, ky është fustani perfekt për pranverë (FOTO LAJM) Fustan tubin, i gjatë apo me jakë portofol? Propozimet e këtij sezoni janë shumë feminilë, të lehtë, pranverorë, por ësh
Ngjyrën e flokëve që nuk duhet ta humbisni këtë pranverë Pranvera është këtej rrotull, që do të thotë se ndoshta ka ardhur koha të hidhni mbrapa krahëve ngjyrën e flokëve që pat
Meta uron Ditën e Tokës: Koronavirusi nuk e ndal dot pranverën "Coronavirusi nuk e ndal dot pranverën"! Kështu e nis reagimin e tij presidenti Ilir Meta mesazhin e tij në ditën ndërko
Nuk janë shenjat e para të Covid-19, si të veprosh me alergjitë e pranverës Stina e pranverës është gjithmonë e shoqëruar me shpërthimin e alergjive, por kjo e këtij viti edhe me një virus, shenja
Pranverë mes presidentit dhe kryeministrit? Përgjigjet Ilir Meta Presidenti Ilir Meta deklaroi të enjten në "OPEN" se nuk ka një pranverë në marrëdhëniet me qeverinë, por sipas tij, ësh
Jemi pranverë, ide si të gjallëroni ambientin e shtëpisë suaj këtë sezon Duke qenë se jemi në pranverë, bashkë me ne edhe shtëpia ka nevoje të marrë ajër pranveror. Më poshtë ju sjellim tre
Temperatura dimri në pranverë, ky është parashikimi i motit për nesër Në ditët në vijim moti do të jetë i ftohtë dhe me reshje të pakta. Sipas Meteoalb, kjo situatë do të na shoqërojë gjatë
Jemi në pranverë, Peshkopia zbardhet nga dëbora (FOTO&VIDEO) Jemi drejt fundit të muajit të parë të pranverës dhe moti ka surpizuar qytetarët e Peshkopisë. Rreshjet e borës kanë
Dokumenti sekret: Koronavirusi deri në pranverë të 2021-t, sa persona mund të preken Dokumenti sekret me parashikimet në Britani, koronavirusi deri në pranverë, 2021. Epidemia e koronavirusit në Mbretër
Duket si ditë pranvere, por çfarë ka rezervuar moti për pasditen e sotme Sot do të jetë një ditë e vërtetë pranverore në pjesën e parë të ditës ndërkohë që pasdite nga ardhja e masave të paqënd