999 rezultate për

pranueshme

"E papranueshme, asgjë s'ka përfunduar", Napoli reagon pas vendimit të Apelit Gjykata sportive vendosi t’ia japë fitoren Juventusit në tavolinë dhe t’i ulë një pikë në renditje Napolit. Ky i fund
Edhe Mourinho "shfryn" ndaj VAR: Janë gabime të papranueshme Jose Mourinho ka dhënë disa kritika të rrepta për VAR. Teknologjia VAR po del të jetë problematike në botën e futboll
Besa Kokëdhima reagon ashpër ndaj Renato Mekollit: Kjo është shumë e rëndë! Renato Mekolli është përballur me një lum kritikash të forta së fundmi për shkak të emisionit që ai drejton, “Hell’s Kit
Kalo: E vetmja PPP e pranueshme e mjekut mbetet puna Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo ka theksuar se e vetmja PPP e pranueshme është puna, përkushtimi dhe profesiona
Meta thirrje qeverisë: Bëni falas tamponet e COVID-19 Presidenti Ilir Meta ka reaguar mbi situatën në Kakavijë duke thënë se shqiptarët nuk mund të trajtohen si njerëz pa atd
​PDK reagon për trupat serbe: Lejimi i KFOR-it dhe neglizhenca e qeverisë janë të papranueshme Partia Demokratike e Kosovës ka reaguar pas prezencësn e ushtrisë serbe në territorin e Kosovës, duke thënë se ky veprim
Zyberi: Pres që të kemi rezultate të pranueshme (VIDEO) Kandidati për kryeministër shqiptar, Naser Zyberi pas votimit ka deklaruar se pret zgjedhje kredibile me rezultat të pra
Shembja e Teatrit, KE-Qeverisë: Thirrjet tona nuk u dëgjuan, dhuna e papranueshme Komisioni Europian përmes një postimi në Twitter shpreh zhgënjimin lidhur me vendimin e njëanshëm të Bashkisë së Tiranës
Mira Kazhani e Bieta Sulo rrogë tek UKT, Blendi Fevziu e thotë hapur: E papranueshme! Pozicioni i punës tek UKT i gazetares Mira Kazhani dhe Bieta Sulos ka bërë shumë zhurmë në media. Së fundmi ka qënë
Plasi sherri: Mira Kazhani sulmon ashpër Blendi Fevziun e i përmend vilën 5 milionë euro "Të vjen neveri kur për rrogën time bëhet gjyq nga Fevziu, kurse për miliardat e Fevziut nga pushtetet bëhen emisione su
Meta mesazh Vuçiç: Mos i provoko më tej shqiptarët! Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i dërgoi një mesazh homologut serb, Aleksandër Vuçiç, mbi protestat me thirrje anti-
Meta i përgjigjet Vuçiç për masakrën e Reçakut: E papranueshme! Meta i ka cilësuar si të papranueshme deklarimet e Presidentit Vuçiç, i cili e mohoi masakrën e Reçakut në një deklarim
Meta mbron Haradinaj: Fyerja e Ramës e papranueshme Për Kreun e Shtetit, Ilir Meta, sulmi verbal i kryeministrit Rama ndaj homologut të tij Ramush Haradinaj duke e quajtur
"Të pranosh të papranueshmen", Evi Reçi me zemrën plagë për të afërmit që i mori tërmeti (FOTO LAJM) Tërmeti që tronditi Shqipërinë mëngjesin e së martës, rrënjosi dhimbjen në zemrat e njerëzve, pasi la pas shumë viktima.
Brukseli "shuplakë" Metës: Deklarata të papranueshme! Zyra e shtypit e Bashkimit europian përmes Zdhënëses Maja Kocijancic ka reaguar në lidhje me akuzat dhe kundër akuzat po
Messi nën akuzë, Thiago Silva: E papranueshme ajo që bëri Brazili humbi 1-0 ditën e djeshme kundër rivalëve të përjetshëm të Argjentinës. Ky ishte triumfi i parë për argjentinasi
Ambasada Britanike: Aktet e dhunës në 30 Qershor të papranueshme Ambasada e Britanisë së Bashkuar në vendin tonë nëpërmjet një deklaratë është shprehur se qytetarët që do të marrin pje
Mesazhi i NATO-s: Dhuna politike është e papranueshme Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka dhënë mesazhin se dhuna politike bie ndesh me vlerat demokratike.
Pas masturbimit në skenën e teatrit rrëfehet aktorja: "Është mëse normale dhe e pranueshme" Aktorja Arjola Demiri pasditen e sotme, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë”, për të folur rreth bujës që bëri per
Ipeshkvi u reagon serbëve, e papranueshme të mohohen krimet e kryera Në Meshën qendrore të Pashkëve, që sonte është mbajtur në Katedralen “Shën Nënë Tereza” në Prishtinë, Ipeshkvi i Kosovës