999 rezultate për

pranojme

Duket yll, Fjoralba surprizon me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Vapa iku me gushtin e po ashtu ikën edhe gërshetat shumëngjyrësh, aq në modë për ditët e nxehta. Vjeshta ka ardhur me
Ndeshja ndaj Juventusit nuk u luajt, reagon Napoli: Nuk e pranojmë humbjen në tavolinë Juventus-Napoli nuk u luajt mbrëmë dhe u anulua zyrtarisht. Në teori, teknikisht, fitorja 3-0 në tavolinë do t’u jepe
Brune dhe me balluke, ç'po kurdis Fjoralba Ponari me super look-un e ri (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se kur e pamë këtë video të publikuar nga Fjoralba për një moment menduam se ka bërë një ndryshim dras
Presideni i "çmendur" i klubit të Serie A: Duhet ta pranojmë, sezoni përfundon këtu Presidenti i Sampdorias, Massimo Ferrero, ngul këmbë se "në duhet të pranojmë përfundimin e sezonit këtu" në Serie A.
Neuer: Jemi të privilegjuar, duhet të pranojmë ulje page Kapiteni i Bayern Munich dhe Gjermanisë, Manuel Neuer ka theksuar se futbollistët e ditës moderne bëjnë pjesë në një gru
Zidane flet pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur pas humbjes 3-4 nga Real Sociedadi dhe eliminimi nga Kupa e Mbretit.
Vetëvendosja: Nuk e pranojmë kërkesën e LDK’së që ta ketë Presidentin Një ditë para seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje ia ka përcjellë sinjalin e fundit LDK-së,
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM) Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa nj
Nuk lejojnë ndërtimin e HEC-it, banorët në Mirditë përplasen me policinë Banorët e Kaçinarit nuk kanë ndërmend që të lejojnë ndërtimin e HEC-it në Mirditë. Ata u kanë dalë në pritë punonjësv
Zaev: Nuk pranojmë projekte ekonomike, duam anëtarësim në BE Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka hedhur poshtë njoftimet se Bashkimi Evropian po përgatit një “zonë e
Duma: Të pranojmë firot, duhet demokratizim i partisë Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma, e ftuar në emisionin "Tempora" tha se partia duhet të hapet, të demokratizoh
Kryemadhi braktis Bashën: Pranojmë zgjedhjet me Ramën në krye Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë dhe njoftuar nga Albeu.com, Monika Kryemadhi ka filluar të afrohet me një shp
Pas samitit flet Haradinaj: Kërkova nga Gjermania të na mbrojë kufijtë Ka përfunduar takimi i liderëve të Ballkanit Perëndimorë i thirrur nga kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti
BDI: Nuk e pranojmë vendimin për BFI-në Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, pas votimit të rendit të ditës në seancën e 95-të, me kërkesë të deputetëve të BDI-s
Guardiola: Është mizore, por duhet ta pranojmë Manchester City ka fituar ndeshjen, por është eliminuar nga Tottenham në çerekfinalet e Champions League. Pas ndeshj
Rusia e prerë: Nuk e pranojmë Kosovën si shtet Shefi i diplomacisë ruse ka konfirmuar se Moska insiston në zbatimin e Rezolutës 1244, që nënkupton një dialog të drejtp
Mediu shqiptarëve: Po nuk u perballëm dhe ta mposhtim të keqen sot, do të na e shkatërrojë të sotmen dhe të ardhmen Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u bën thirrje shqiptarëve që të dalin në protestën e nesërme të paralajmëruar n
Rusia i reagon Edi Ramës: Nuk e pranojmë bashkimin Shqipëri-Kosovë “Rusia e konsideron të papranueshme deklaratën e bërë nga kryeministri shqiptar Edi Rama rreth asaj se Kosova është pjes
Franca: Ju duam, por me këto kushte nuk pranojmë anëtarë të rinj Franca i ka bërë me dije Serbisë, se gjendja aktuale e Bashkimit Evropian nuk lejon pranimin e anëtarëve të rinj. Min
Revoltohet presidenti Tottenhamit: Nuk do pranojmë asnjë ofertë për Pochetinon Manchester Uitedit është skuadra më e interesuar për të afruar një trajner të ri në fund të këtij sezoni teksa Norvegjez