999 rezultate për

pranoje

Vuçiç në Vatikan: Do t'i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon
Zyrtari amerikan godet Serbinë: Një shtet që synon BE-në nuk duhet të pranojë armë nga Rusia Vetëm brenda muajit korrik Serbia ka nënshkruar një marrëveshje ushtarake dhe për armatim me Francën, ndërkohë artileri
Mediat britanike: Ronaldo bind Dybala-n të pranojë Manchester United Cristiano Ronaldo duket se është çelësi i transferimit të Paulo Dybalas te Manchester United. "Daily Mail" zbulon se
Mësoni nga Gigi, duajeni veten pa make up (FOTO LAJM) Supermodelja Gigi Hadid pozoi para disa ditësh krah vëllait Anwar Hadid dhe zbuluan se të dy kanë lëkurë të skuqur, diçk
Ish-presidenti shqiptar: Kosova nuk do ta pranojë lojën e dyfishtë të Serbisë Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka kritikuar Serbinë se nuk ka respektuar marrëveshjen për mos pengimin e Kos
Ivica Dacic: Puna ime është që të siguroj që asnjë shtet më të mos e pranojë Kosovën Ministri i punëve të jashtme i Serbisë Ivica Dacic ka thënë se puna e tij është që të sigurojë që asnjë vend tjetër të m
Ish-deputeti demokrat: Nëse do Basha, le ta pranojë letrën Kryeministri Edi Rama ju drejtua sot pasdite, përmes një letre të hapur, kryetarit demokrat Lulzim Basha, duke e ftuar a
Platforma zhgënjyese e opozitës, duhet të lutemi që Rama mos ta pranojë Nga Andi Bushati Opozita i ka zhgënjyer sot të gjithë ata që i kërkojnë prej kohësh një platformë për koncepti
Inter kërkon Sanchez, por kileni duhet të ulë pretendimet Marotta ka një ide "të çmendur" për të sjellë Alexis Sanchez te Interi dhe i ka propozuar kilenit një rol prej protagoni
Barcelona gati të pranojë 80 milion euro për Coutinho Barcelona është e gatshme t’i dëgjojë ofertat për Philippe Coutinho, dhe do të pranojë ta shesë për 80 milionë euro, rap
Situatë e rrallë në Kukës, PS refuzon mandatet e PD Partia Socialiste nuk do të pranojë të marrë mandate nga ato të opozitës, në qarqet ku pritet të shterojnë listat e kand
Milani kërkon rikthimin e Deulofeut (VIDEO) Leonardo po synon të afrojë në skuadrën e Milanit Gerard Deulofeun i cili aktualisht luan te skuadra e Watford në Premi
Kryemadhi prish gojën: Edit nuk i do "Edi" (VIDEO) Monika Kryemadhi ka qenë e papërmbajtshme në akuzat e saj ndaj Ramës gjatë fjalimit të sotëm në Kuvend duke e cilësuar s
Moratti: Juventus duhet ta pranojë vendimin e gjykatës Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti ka thënë se “tifozët e Juventusit duhet ta pranojnë verdiktin final të gjykatë
Krasniqi i reagon Kurtit: Pranojë se ke ndryshuar Deputeti i PSD-së, Frashër Krasniqi ka reaguar ndaj postimit të fundit të kryetarit të VV-së, Albin Kurtit, i cili sonte
Gruevski nuk do të pranojë vendimin për burgim, flet avokati i tij Avokati Dimitar Dangov, deklaroi për TV21 se nuk kanë të drejtë ankese për vendimin e Këshillit penal, në Gjykatën supre
Ortodoksët të tmerruar, kërkojnë nga Vuçiçi të mos pranojë vetëm një pjesë të Kosovës Kisha Ortodokse Serbe ka kundërshtuar çdo marrëveshje ndërmjet Serbisë dhe Kosovës, nëse kësaj të fundit i njihet sovran
Cohen, ish avokati i Presidentit Trump, mund të pranojë fajësinë Dy njerëz që kanë dijeni mbi hetimet për çështje financiare të ish-avokatit personal të Presidentit Donald Trump, Michae
Reagon për herë të parë Hoti, a do të pranojë të dalë para Vuçiçit? Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar për herë të parë ndaj presidentit, Hashim Thaçi, i cili s
Macron bindet për ndarjen e Kosovës, a do ta pranojë Thaçi? Gjatë ditë së djeshme, në Bruskel u zvilua takimi mes presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe atij të Se