999 rezultate për

pranojĂ

Në një familje me 7 fëmijë, sopranoja që dikur shiste qumësht tregon suksesin (FOTO LAJM) Elbenita Kajtazi është sopranoja shqiptare që është bërë virale ditët e fundit në rrjet. Gjithçka nisi pas një foto të f
Dikur shiste qumësht, sot me famë botërore/ Sopranoja shqiptare rrëfen historinë prekëse Elbenita Kajtazi është një ndër sopranot më të njohura shqiptare dhe falë vokalit të saj të fuqishëm ka arritur të depër
I ati fitoi betejën me koronavirusin, infektohet sopranoja e njohur (FOTO LAJM) Sopranoja e njohur Arta Jashari, ka rrëfyer në Facebook se më në fund babai i saj ka arritur të mposhtë koronavirusin, p
Buffon se ka ndërmend të pensionohet Gianluigi Buffon ka thënë se nuk e ka ndërmend të pensionohet akoma nga futbolli profesionist. 41-vjeçari nuk është d
Messi tremb Barcelonën: S'bënë gjithçka për Neymar, do e pranoja një darkë me CR7 Lionel Messi ka dhënjë një intervistë për gazetën spanjolle "SPORT", ku diskutoi për çështjet me të nxehta. Argjentin
Pas 11 vitesh martesë divorcohet sopranoja më e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Sopranoja shumë e njohur, Inva Mula, e cila prej vitesh jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin e saj, Ethem Ramadanin,
Reja: Rama më telefonoi për të më bindur të pranoja stolin e Kombëtares Edi Reja u emërua pak kohë më parë në stolin e Kombëtares shqiptare, duke zëvendësuar Kristian Panuçin e shkarkuar. N
Humoristi: Nuk pranoj të bëhem deputet Aktori dhe drejtori i Teatrit të Kukullave, Erion Isai, në 11 maj zyrtarisht shpalli kandidaturën e tij për kryetar bash
Çmendet Sarri, 2 ndeshje në 4 ditë: Do pranoja ulje rroge për të ndryshuar kalendarin Maurizio Sarri pretendon se do të ishte gati të pranonte një ulje rroge nëse kalendari i Premier League do të ishte më i
Shfajësohet Low: Fajin e kanë të tjerët Trajneri I Gjermanisë, Hoakim Low ka theksuar pas humbjes me kombëtaren e Holandës se nuk është vetëm ai fajtor por janë
Ndahet nga jeta sopranoja e famshme Montserrat Caballe Këngëtarja e operas Montserrat Caballe, dueti i të cilës me Freddie Mercury-n u bë himni i Lojërave Olimpike të Barcelon
Flet babai që akuzohet se ka përdhunuar vajzën për 16 vite: Më rrahën që t'a pranoja “Nuk e kam përdhunuar unë vajzën time. Gënjen ish-gruaja bashkë me vajzën që të më marrin shtëpinë”. Kështu deklaron
Dalic shpërthen ndaj Ronaldos: Është egoist, kurrë s’do ta pranoja në ekipin tim Fakti se Cristiano Ronaldo nuk mori pjesë në gala mbrëmjen e ceremonisë së UEFA për ta parë ish-bashkëlojtarin e vet, Lu
Fundjavë me diell, Inva Mula e kalon pranë fëmijëve (FOTO LAJM) Ajo është sopranoja më e vlerësuar në vendin tonë dhe me famë ndërkombëtare, e cila na bën krenar me artin e saj në çdo
Balerina shqiptare: Pse vendosa të kthehem tani në Shqipëri Në fund të viteve '90, Anbeta Toromani ka qenë një nga balerinat më të njohura në Shqipëri, por më pas ka ndërtuar karri
Guarin kërkon publikisht rikthimin tek Inter Ish-mesfushori kolumbian i Interit, Fredi Guarin ka kërkuar rikthimin te Interi. Para dy viteve ai la Interin për Kin
Josa pas humbjes: Nuk pendova që zgjodha Tiranën Pas humbjes 1-0 kundër Laçit në transfertë, trajneri i Tiranës, Mirel Josa është shprehur se nuk është penduar që ka zgj
Zymberi: Po të isha pjesë e BDI-së, nuk do pranoja takim me Gruevskin Abedin Zymberi në emisionin Click Plus në Tv21, pas takimit të mbajtur mes Ali Ahmetit dhe Nikolla Gruevskit sonte, th
Pirlo tregon pengun më të madh në karrierën e tij Ka luajtur me skuadrat më të mëdha në itali, shumë trofe të rëndësishëm përfshirë këtu edhe Kupën e Botës me Italinë, po
Sopranoja Ermonela Jaho nominohet për Opera Awards Mes shumë emrave të njohur të muzikës lirike ndërkombëtare, Ermonela Jaho është nominuar për Opera Awards. Sopranoja e f