999 rezultate për

pranoj

Vdekja e babait, djali i Maradonës në gjëndje të rëndë psikologjike Djali i legjendës Diego Armando Maradona, ka folur lidhur me vdekjen e babait të tij. Maradona ndërroi jetë në moshën
​Biden thirrje Trump të pranojë humbjen: Më shumë njerëz do të vdesin nga COVID-19 Presidenti i zgjedhur i SHBA-së, Joe Biden deklaroi se edhe më shumë amerikanë mund të vdesin nëse administrata Donald T
COVID-19, edhe sa pacientë të prekur mund t’i pranojë QKUK’ja? Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Saudin Maliqi, në një intervis
DW: A do ta respektojë Trump traditën me një fjalim ku të pranojë humbjen? Pranimi publik i humbjes nga kandidatët që humbasin ka qenë element kryesor i zgjedhjeve presidenciale të SHBA që më 189
Humbi zyrtarisht zgjedhjet, dhëndri përpiqet të bindë Trump të pranojë rezultatin Jared Kushner, dhëndri dhe këshilltari i Presidentit Donald Trump, i ka kërkuar këtij të fundit të pranojë rezultatin e
Duket yll, Fjoralba surprizon me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Vapa iku me gushtin e po ashtu ikën edhe gërshetat shumëngjyrësh, aq në modë për ditët e nxehta. Vjeshta ka ardhur me
Ky shtet do t'i mohojë spitalin personave mbi 75 vjeç në rast fluksi nga pandemia Zvicra ka marrë një vendim të rëndësishëm përsa i përket shtimit të rasteve me koronavirus në spitale. Sipas protokol
COVID-19/ Zvicra merr vendimin ekstrem: Nëse mbushen spitalet, nuk do pranojë persona mbi 85 vjeç Në të gjithë botën, ka nisur një valë e dytë COVID-19 me shifra shqetësuese. Ndërkohë që shumë vende po mendojnë të
Barcelona kërkoi reduktimin e pagave, vetëm tre lojtarë pranojnë Skuadra ka njoftuar së fundmi për humbje të mëdha në aspektin ekonomik dhe tashmë po mendohet për një reduktim në paga.
Ndjekësit nuk pranojnë transformimin joshës të Fifit: Paske vdekur për vëmendje (FOTO LAJM) Fifi ka eleminuar kilogramët e tepërt duke u kthyer në super formë. Por që prej se ka filluar të humb peshë edhe stil
Forma e dobët me Kombëtaren dhe rikthimi i Smalling detyron Kumbullën të pranojë stolin Marash Kumbulla do të ketë disa momente vështirësie të cilat duhet t’i tejkalojë, për t’u kthyer sërish në nivelet më të
Ndjekësit nuk pranojnë transformimin joshës të Fifit: Paske vdekur për vëmendje (FOTO LAJM) Fifi ka eleminuar kilogramët e tepërt duke u kthyer në super formë. Por që prej se ka filluar të humb peshë edhe stil
Ndeshja ndaj Juventusit nuk u luajt, reagon Napoli: Nuk e pranojmë humbjen në tavolinë Juventus-Napoli nuk u luajt mbrëmë dhe u anulua zyrtarisht. Në teori, teknikisht, fitorja 3-0 në tavolinë do t’u jepe
SHBA-të do të pranojnë vetëm 15 mijë emigrantë në vitin 2021 Qeveria amerikane ka informuar Kongresin se synon të pranojë vetëm 15,000 refugjatë këtë vit fiskal, një minimum i ri hi
Milani ofron 30 milion për Bakayokon, Chelsea nuk pranon Telenovelës "Tiemoue Bakayoko" nuk po i vjen fundi. Milani vazhdon të ushtrojë presion mbi Chelsea-n për të arritur te k
Albërie Hadërgjonaj jep lajmin e trishtë: Sot humba sheqerin e shtëpisë! (FOTO LAJM) "Sot është ditë zije për gjithë familjen. Sot humbëm sheqerin e familjes. Unë nuk mundem t'a besoj dhe t'a pranoj ktë hu
Liverpoool do të shesë sulmuesin e talentuar për të siguruar të ardhura për Alcantaran Jurgen Kloppi raportohet se do të pranojë shitjen e talentit të skuadrës, Rhian Brewster. Trajneri gjerman me shumë gjas
Bartomeu-Messi, zbulohet kërkesa e pabesueshme e presidentit të Barçës Barcelona mund të kalojë disa ditë të tjera të zjarrta dhe protagonisti mund të jetë akoma Leo Messi. Në ditët e ardh
18 milionë euro nga Anglia, a do e pranojë Milot Rashica? Sipas “Bild”, Aston Vila po përgatit një ofertë prej 18 milionë eurosh për Milot Rashicën. Klubi anglez kërkon të për
Brune dhe me balluke, ç'po kurdis Fjoralba Ponari me super look-un e ri (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se kur e pamë këtë video të publikuar nga Fjoralba për një moment menduam se ka bërë një ndryshim dras