999 rezultate për

pranoi

Umtiti zbulon prapaskenat e merkatos: Isha shumë pranë kthimit te Lyoni Samuel Umtiti në një intervistë të fundit pranoi se gjatë merkatos së verës ishte shumë pranë kalimit te ish-skuadra e t
S'pranoi izolimin, CR7 u ngriti zërin drejtuesve dhe fluturoi drejt Portugalisë Pak ditë më parë, disa lojtarë të Juventusit thyen karantinën, që duhej të ndiqnin, pasi ishin identifikuar pozitivë me
Pranoi publikisht se është gay, zbulohet i dashuri yll i Gabriel Garko (FOTO LAJM) Aktori dhe modeli i njohur italian, Gabriel Garko pohoi para pak ditësh se është gay para miliona shikuesve të emisionit
"I palarë", modelja shqiptare e zhgënjyer nga takimi me Gabriel Garko (FOTO LAJM) Deklarata e aktorit italian, Gabriel Garko ku pranoi para ish të dashurës së tij, Adua del Vesco se është gay nuk zhgënj
Ka fituar gjithçka me Bayernin, Martinez gati të kthehet në Spanjë Jo vetëm afrime te Bayerni. Javi Martinez është një prej lojtarëve që largohet nga kampionët e Bundesligës ashtu si Peri
Nuk pranoi të luaj në Champions, Bale argëtohet duke luajtur golf Gareth Bale u la jashtë skuadrës së Real Madrid për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve kundër Man Cityt. Sonte me fi
Adrola Dushi: Babi më ka thënë edhe 10 burra të marrësh nuk të vi më në dasëm (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën, bukuroshja Adrola Dushi ka folur pa dorashka për jetën e saj personal
Dëshmia e rrallë e nipit për sekretarin e "Vatrës" dhe deputetin që s'pranoi postin e Enverit Publikohet historia e panjohur e Loni Kristos nga Hoçishti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Selanik, emigroi në SHBA
Pasi pranoi lidhjen, Morena zbulon bisedat në orët e vona me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Kur të gjithë po flisnin nëse Morena Taraku është apo jo në një lidhje dhe në rrjet nisën të qarkullojnë disa biseda të
Mik i ngushtë me Nolin dhe Avni Rustemin, si e pësoi kur nuk pranoi t'i jepte nagantin Enverit Publikohet historia e panjohur e Ali Vllamasit me origjinë nga fshatrat e Kolonjës, vëllait të politikanit të njohur, Se
Më joshëse se kurrë, modelja shqiptare djeg rrjetin pak ditë pasi pranoi ndarjen (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë modelja Heidi Lushtaku konfirmoi publikisht ndarjen nga boksieri i njohur Robin Krasniqi. Njës
Sara e Ledrit pranoi publikisht se ka kryer ndërhyrje estetike? (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka qenë mjaft aktive në Instagram në këtë periudhë izolimi, të cilën po e kalon pranë partnerit të saj Ledri
E pranoi vetë, Saimir Kodra i infektuar me koronavirus Moderatori shqiptar Saimir Kodra i emisionit "Stop" në TV Klan është infektuar me COVID-19. Këtë lajm e ka deklaruar
Është përfolur për lidhje me sheik, motra e Encës sapo e pranoi publikisht? (FOTO LAJM) Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë. Enca dhe Uin
E pranoi publikishit, Capital T është lidhur më një nga vajzat e Showbizit (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T, është treguar gjithmonë shumë i rezervuar në lidhje me jetën e tij privat
Kriza nga koronavirusi, klubi i prish kontratën lojtarit shqiptar pasi nuk pranoi uljen e pagës Futbollisti i kombëtares shqiptare, Besir Demiri do të larohet nnga klubi i tij, për shkak të krizës financiare të COVID
Nuk pranoi të thirrte ambulancën, ndërron jetë nga koronavirusi 47-vjeçari Mos marrja seriozisht e virusit i ka marrë jetën një bankieri të shëndetshëm në Uellsi i cili ka ndërruar jetë në banesë
U kthye nga Italia por nuk pranoi të karantinohej, gjobitet 29 vjeçari Policia e Dibrës ka vijuar kontrollet në banesat e personave të kthyer nga vendet e prekura nga COVID-19. Thyen rregu
E pranoi publikisht: Mateus Frroku është i lidhur me vajzën e famshme të ekranit (VIDEO) Është një nga djemtë më të rezervuar të ekranit sa i përketë jetës private, por në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, k
Plas gallata në sallë, i frikësuar nga koronavirusi ministri nuk i jep dorën Merkel (VIDEO) Ministri i Brendshëm gjerman Horst Seehofer nuk pranoi t'i jepte dorën Kancelares Angela Merkel të hënën gjatë një takim