E FUNDIT/ Tërmeti trondit Shqipërinë
999 rezultate për

prania

Aksion "blic", kontrolle të shumta në akset kryesore në qytetin e Fierit (VIDEO) Në akset hyrëse dhe dalëse të qytetit të Fierit është shtuar prania e uniformave blu dhe forcave të ndërhyrjes së shpejt
Tmerr në avionin Prishtinë-Zyrih, pasagjerët rrëfejnë momentet e vështira Udhëtarët e linjës Prishtinë-Zyrih kanë pasur momente që nuk do t’i harrojnë kurrë në jetë. Që nga nisja në Prishtinë dh
Tmerr në Kukës, ujqërit zbresin në zonat e banuara (VIDEO) Reshjet e borës dhe temperaturat e ulëta, duket se kanë ndikuar shumë edhe tek gjallesat në pyjet e Shqipërisë. Mung
Makinat bëhen copash nga prania e akullit në aksin Levan-Tepelenë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fierit Dy automjete janë përplasur në vendin e quajtur ‘Kt
Modric për Solarin: Prania e tij ka përmirësuar skuadrën Mesfushori kroat i Real Madridit ka thënë se ardhja e Santiago Solarit e ka bërë skuadrën më të mirë. Santiago Solari
Reagimi, gjarpërinjtë i duhen Gërmisë, mos i ngacmoni se e pësoni Agjencioni për Mbrojtjen e Mjedisit te Kosovës ka reaguar sa i përket pranisë së gjarpërinjve në Parkun e Gërmisë. Pë
Kjo është femra që prania e Ledrit i ngre fustanin (FOTO) Ledri Vula së fundmi është duke qëndruar në Amerikë për të xhiruar klipin e tij të përbashkët me reperin Buta. Ledri
Thaçi pjesëmarrës në Samitin e Sofjes, prania e kryeministrit spanjoll nuk dihet Çështja e pjesëmarrjes së Kosovës kishte vënë në pikëpyetje Samitin në mes BE-së dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor, që
Qytetari blen çokollatë në ETC por i del krimbi (VIDEO) Ditëve të fundit është bërë bujë e madhe në vend pas publikimeve për gjendjen e mishit në përgjithësi. Përpos mishit
Zbulohet prania e minjve të ngordhur në fabrikën e mishit në Kosovë (VIDEO) Në një reportazh ekskluziv, i cili u transmetua këtë të premte, nga emisioni “Drejtësia në Kosovë” trajtoi temën e mishi
A është kjo gruaja më e bukur e FSK-së që sot parakaloi në sheshin e Prishtinës (FOTO LAJM) FSK dhe Policia e Kosovës kanë parakaluar në sheshin kryesor të Prishtinës me rastin e 1o-të vjetorit të Pavarsisë. V
AUV: Është konfirmuar prania e Etheve hemorragjike të Krimesë-Kongos Rezultatet nga analizat e kampioneve të marra në delet në bulmetoren e fshatit Simnicë të Gostivarit, të kryera nga ana
SHËNIM/ Veliaj-Tahiri, rivalitet në media për "Ditën e Verës" Me rastin e Ditës së Verës, në Tiranë janë duke u zhvilluar një serë aktivitetesh, por dy janë figurat që po spikasin me
Ja përse duhet të konsumoni portokall çdo ditë Portokallet janë ndër agrumet më të njohura e vlerësuara, jo vetëm për shijen por edhe për vlerat ushqyese. Përfitimet q
Ushtria e Turqisë vazhdon sulmin ndaj terroristëve në Siri, shkatërrohen dhjetra vatra Mësohet se ushtria e Turqisë ka goditur 92 objektiva të DEASH-it dhe PKK/PYD-së në pjesën veriore të Sirisë. Sulmet e
Prishtinë / Rruga B bllokohet nga përmbytjet (VIDEO) Si pasojë e shirave të dendura që kanë filluar të bienë në vend, Rruga B në Prishtinë është përmbytur nga ujërat. Pr
Batuta e Berishës: Prania e Ramës në stadium është ters Sot e nisëm jo me këmbën e duhur debutimin në Europian. Jemi mposhtur nga Zvicra që në minutat e para të takimit. Një go
Liderët e Maqedonisë të premten në Vjenë Bashkësia ndërkombëtare ka planifikuar që ditën e premte në Vjenë, të zhvillojë një takim me liderët e katër partive më
11Freunde : Futbolli në vendin e bunkerëve (FOTO) Revista gjermane “11 Freunde” i ka kushtuar një reportazh futbollit shqiptar, duke marrë si pikë reference pikërisht der
Dëmtohet sërish Mërgim Mavraj Pas një rikthimi të shkëlqyer me 3 ndeshje radhazi në formacionin e Këlnit, madje duke u paraqitur shumë mirë, Mërgim Ma