999 rezultate për

pranga

Kërcënonte prindërit e tiij për 100 euro, përfundon në pranga i riu shqiptar Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar sot në Itali, pasi është kapur në flagrancë duke kërcënuar prindërit e tij. Po
I akuzuar për katër vepra penale, bie në pranga i riu Një i ri nga Kavaja është arrestuar pasi akuzohet për katër vepra penale, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi më datë 02.09.
E dashura "çon" në pranga super-hajdutin shqiptar që vodhi në 7 qytete Një 22 vjeçar shqiptar i arratisur u gjet dhe u arrestua nga policia italiane për një duzinë vjedhjesh në apartamente dh
Policia sqaron ngjarjen në Vlorë: Një person qëlloi me armë në ajër, në pranga dy të rinj Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen në Vlorë, ku një person qëlloi me armë zjarri. Edhe pse u raportua për një pers
26 kilogramë "të bardhë" gati për shitje, si u kapën dy shqiptarët në Itali Policia italiane e Romës ka sekuestruar të paktën 26.5 kg kokainë mjaft e pastër dhe 75 mijë euro cash, ndërsa në pranga
Pranga në zyrën e Adrian Çelës: Arrestohet kreu i Prokurimeve, në kërkim shefja e kabinetit Drejtori i prokurimeve të OSHEE, Erlis Bushati është vënë në pranga shkruan abcnews.al. Në kërkim mësohet se është s
Vidhte banesat e abuzonte me të moshuarat, vihet në pranga "tmerri" i Palasës Policia e Vlorë ka vënë në pranga "tmerrin e Palasë" në Himarë. Shtetasi në fjalë akuzohet për grabitjen e një sërë
Plagosi 54 vjeçarin për një fjalë goje, vihet në pranga i shumëkërkuari Një 53 vjeçar i shpallur në kërkim për dy vepra penale është arrestuar nga policia. Forçat e posaçme “Shqiponjat” në
Plagosje në Gjirokastër, vihet në pranga 63-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas në Gjirokastër, pas një sherri me thika ku është plagosur në shtetas. Policia n
Mori taksinë dhe u nis të kryejë vrasje me kallashnikov? Bie në pranga vlonjati Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Vlorë pasi dyshohet se ishte nisur për të kryer një vepër të rëndë kriminale.
Mbollën kanabis në pyll, 5 vlonjatë përfundojnë në pranga 5 persona të akuzuar për kultivim të bimëve narkotike janë arrestuar nga Policia e Vlorës. Sipas uniformave blu në pr
Shkatërrohet banda "Hellbanianz", në pranga 18 shqiptarë Shqiptarët duket se nuk e kanë për gjë që të vazhdojnë të identifikohen si njerëz të lidhur me botën e krimit. Këtë h
Ia plasën sherrit me shishe në lokal, vihet në pranga 23 vjeçari në Elbasan Detae të reja kanë dalë nga sherri mes të rinjve që ndodhi me 4 tetor në Elbasan në një lokal i cili përfundoi me dy të
Mbollën kanabis në kopsht por pema i kaloi muret, bien në pranga burrë e grua Policia ka vënë në pranga një cift në Spanjë pasi kishin kultivuar kanabis në kopshtin e tyre. Oficerët e policisë ar
4 shtetas në pranga, dhunohet keq polici në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga 4 shtetas për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në
Superoperacioni ndërkombëtar: Bien në pranga 7 persona, mes tyre dhe shqiptarë Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e një operacioni ndërkombëtarë në cilin morën pjesë 34 vende si dhe agjensitë
12 kg drogë në banesë, bie në pranga 59 vjeçari në Krujë Një person ka përfunduar në pranga pasi i është gjetur 12 kilogramë lëndë narkotike. Policia e Krujës, arrestoi gjatë
P*rdhunoi vajzën e mitur të ish-gruas, vihet në pranga 39 vjeçari Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi ka abuzuar seksualisht me një të mitur. Në pranga ra shtetasi me inici
Shpërthen aksioni në gjithë Shqipërinë, sekuestrohen armë e drogë Në vetëm 24 orët e fundit, 23 persona janë vënë në pranga nga Policia. Ata akuzohen për vepra të ndryshme penale ndë
Kishin mbjellë kanabis në shtëpi, pranga dy vëllezërve nga Bulqiza Dy vëllezër janë vënë në pranga në Bulqizë pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Specialistët për hetimin