999 rezultate për

praktikon

Bëni vithe tëheqëse me 15 minuta stërvitje çdo ditë në shtëpi (VIDEO) Nëse stërvitjen e praktikon tri herë në javë, rezultatet do të jenë të arritshme për më pak se një muaj. Ekzistojnë v
Nuk ju shkon mendja, çfarë bëjnë vajzat kur janë vetëm Të gjitha femrat e dinë plotësisht atë që bëjmë kur jemi vetëm, apo jo? Pretendojmë sikur po qajmë në mënyrë që të shiko
Bëni vithe tëheqëse me 15 minuta stërvitje çdo ditë në shtëpi (VIDEO) Nëse stërvitjen e praktikon tri herë në javë, rezultatet do të jenë të arritshme për më pak se një muaj. Ekzistojnë v
Nuk ju shkon mendja, çfarë bëjnë vajzat kur janë vetëm Të gjitha femrat e dinë plotësisht atë që bëjmë kur jemi vetëm, apo jo? Pretendojmë sikur po qajmë në mënyrë që të shiko
Praktikoni këtë recetë për të shpëtuar nga rënia e flokëve Vjeshta është stina e cila sjell dhe ndryshime në organizmin e njeriut, ndër të cilat rënia e flokëve. Kjo rënie sezo
Largoni stresin dhe ankthin me këtë metodë të vjetër japoneze Stresi është pjesë e përditshmërisë. Por ka një teknikë japoneze, të cilën mund ta përdorni për t’u relaksuar dhe nuk do
Hysaj dhe në ditë pushimi praktikon krosime (VIDEO) Elseid Hysaj është përmirësuar shumë gjatë këtij sezoni sa i përket krosimeve në zonë, një rastet kur del për të ndihmua
Dëshironi të jetoni sa më gjatë? Luani tenis Një studim i bërë nga “Sydney Medical School” dhe i publikuar në “British Journal of Sport Medicine” zbulon qw tenisi re
Sekretet e vogla të shkrimtarëve të mëdhenj Shkrimtarë e poetë të mëdhej, jetën e së cilëve e kemi përfytyruar nga perlat të cilat kanë mbetur prej vitesh. Por j
Sa "me fat" Ronaldo, shikoni të dashurën e re (FOTO LAJM) Në Portugali janë të sigurt, e dashura e re e Cristiano Ronaldos është modelja Daniella Grace. 25-vjeçarja amerikane
Praktikon yoga-n në majë të një ndërtese shumëkatëshe, bum kritikash (VIDEO) Vendosi jetën në rrezik teksa praktikonte yoga dhe kjo ka ngjallur reagimin e shumë njerëzve, të cilët ju duk e pahijshm