999 rezultate për

praktikisht

10 lagjet më “cool” të botës, pamjet do t`ju surprizojnë (FOTO LAJM) Kur mendoni se ku do të kishit dashur të kalonit një palë pushime të rralla, ndoshta keni parasysh destinacione të famsh
10 lagjet më “cool” të botës, pamjet do t`ju surprizojnë (FOTO LAJM) Kur mendoni se ku do të kishit dashur të kalonit një palë pushime të rralla, ndoshta keni parasysh destinacione të famsh
Chelsea shkatërron që në pjesën e parë Wolvesin (VIDEO) Chelsea po shkatërron në transfertë Wolvesin teksa ka realuzuar 3 gola brenda pjesës së parë, shkruan Albeu.com. Pë
Jozefina Topalli "shfryn" ndaj Bashës: I dhe Edi Ramës çdo gjë Ish-kryetarja e Kuvenbdit Jozefina Topalli përmes një statusi në Facebook ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha të cili
Ajax harron zhgënjimin në Champions, titulli praktikisht i fituar (VIDEO) Ajax ka fituar me rezultatin 4-1 ndaj Utrecht duke hedhur një hap të sigurt drejt titullit kampion në Holandë, kur ka mb
Insektet po zhduken, praktikisht edhe njerëzit Raporte të ndryshme tregojnë se popullatat e insekteve nëpër botë po tkurren ndjeshëm, por si i prek kjo njerëzit? Një s
A i djeg dot Basha mandatet? Me gojë "Po", praktikisht "Jo" Bojkoti i punimeve të Kuvendit të Shqipërisë ka qenë një nga politikat më të kritikuara nga ndërkombëtarët të ndjekura n
Limaj i pakënaqur me Thaçin: Na dha pak dokumente Bashkëkryesuesi i Delegacionit Shtetëror për Bisedime me Serbinë, Fatmir Limaj, ka thënë pas takimit me presidentin Thaç
Politikani serb e pranon, mallrat serbe do të zhduken në tregun e Kosovës Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq, ka thënë se shitja e mallrave serbe në Kosovë është praktikisht e ndërprerë.
Noev lëshon "bombën": Maqedonia do të ndahet, qetë ose me dhunë Ish ministri i mbrojtjes dhe ambasadori i Bullgarisë në NATO, Belgjikë dhe Luksemburg, Bojko Noev ka deklaruar se Maqed
Mavraj shkëlqen sërish, më i miri te Koln-i Mërgim Mavraj ishte një ndër lojtarët më të mirë në fushë në fitoren 2-1 të Kolnit ndaj Hofenheimit në Kupën e Gjermanis
Ngjirja, ja çfarë duhet të bëjmë praktikisht Në çdo rast ngjirjeje, qoftë kjo akute apo kronike, rekomandohet “kura e heshtjes” pasi heshtja duhet të jetë më absolut
Peshk me "dhëmbë njeriu" (FOTO LAJM) Në San Franncisko një peshkatar ka kapur një peshk me pamje të pazakontë. Përmes fotove do të shikoni se peshku ndryshe
Mediat italiane, Manaj bashkohet me Ajetin Talenti kuqezi i Interit, Rei Manaj do të luajë gjysmën e mbetur të sezonit te Frosinone, aty ku aktivizohet dhe mbrojtë
Mark Marku: Basha shenja dobësie, s'dihet kush e drejton praktikisht PD-në Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Mark Marku kritikon mënyrën se si po e drejton Lulzim Basha Partinë Demokratike.
Krijimi i asociacionit të komunave serbe do të thotë autonomi për serbët e Kosovës Eksperti i të drejtës kushtetuese, Riza Smaka në një pronocim për Radio Kosoven se e sheh me shumë skepticizëm përfundi
Para shtatorit nuk ka takime mes Beogradit dhe Prishtinës Qeveria e Serbisë gjatë muajit gusht pritet të përcaktojë platformën për vazhdimin e e dialogut kurse takime konkrete në
Mascherano në bisedime për rinovimin e kontratës Mesfushori i Barcelonës, Javier Mascherano pritet të rinovojë kontratën me klubin katalanas. Ai ka zhvilluar bisedimet m
Më 24 tetor shënohet praktikisht fillimi i bisedimeve për statusin e Kosovës Shefi i UNMIK-ut, Soren Jessen Petersen, deklaroi mbrëmë se deklarata presidenciale që do të lexohet në përfundim të mbl