999 rezultate për

prag

HISTORIA/ Ditën që Eto'o e kuptoi se ishte në prag të rrënimit financiar Samuel Eto e ka parë vetën shumë ngushtë në fillim të vitit 2011 teksa filloi të kuptojë se diçka nuk ishte në rregull
Laska: Nuk do marrim përsipër asnjë lloj pagese, jemi në prag të një kolapsi Vendimi i kryeministrit Edi Rama për të mos përfshirë në paketat e ndihmës financiare, futbollin shqiptar, nuk u prit mi
Rrëqethëse! Prag vdekjes, vajza u detyrua t'i thoshte nënës lamtumirë nga FaceTime Një grua në Washington u detyrua ti thoshte lamtumirë nënës së saj para vdekjes me Facetime, pasi e moshuara ishte infek
FSHF letër Këshillit të Ministrave: Futbolli shqiptar në prag falimentimi Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një komunikatë, ku kërkon nga qeveria shqiptare që të përfshijë në skemën e pu
Prag derbi, flet Conte: Mezi po presim ta luajmë këtë ndeshje Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka dal në konferencë për shtyp ku ka folur për ndeshjen e ditës së nesërme përballë J
Prag ndeshja, Zidane kërkon mbështetje maksimale nga tifozët Jemi pak orë larg një ndeshje e cila për rreth dy orë do të "paralizojë" botën. Reali nuk ka fituar në tri ndeshjet e
Prag derbi, Egbo: Nuk është ndeshje për titull, do japim maksimumin Në prag të derbit me Partizanin, trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo ka dalë përpara gazetarëve, ku folur për sfidën e nesë
Kukësi-Tirana, Egbo flet në prag të supersfidës Pas Shpëtim Duros nga kampi i Kukësit, në konferencë për shtyp doli edhe trajneri i Tiranës Emanuel Ebgo, i cili komento
Në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit. Madje ishte raportuar se boksieri dhe mod
Pioli befason në prag të derbit: Juventusit do i tregojmë se jemi në një nivel me ta Milani do të presë ditën e nesërme në “San Siro” Juventusin, në ndeshjen e parë për gjysmë finalen e Kupës së Italisë.
Conte flet në prag të derbit Interi nuk ia ka dalë t’i fitojë dy ndeshjet e fundit në kampionat në shtëpi, pasi në të dy rastet është ndalur në baraz
Kuvendi në prag të shpërbërjes, ende pa marrëveshje për ligjin e Prokororisë Pesë ditë para shpërbërjes së pritur të Kuvendit, pushteti dhe opozita ende nuk i kanë harmonizuar qëndrimet për ligjin
Berlusconi nostalgjik, flet në prag të derbit: Ja ku isha atë ditë kur Milani fitoi 6-0 ndaj Interit Ish-Presidenti i Milanit, Silvio Berluconi, ka rrëfyer në një intervistë për "Corriere della Sera" se si e përjetoi triu
Lajme të mira për Realin në prag të derbit, Hazard rikthehet në stërvitje Hazard më në fund është kthyer të stërvitet normalisht me skuadrën e Realit para derbit. Belgu u dëmtua në 26 nëntor
Në prag të lindjes së bebit, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit (FOTO LAJM) Pak muaj më parë u raportua se televizioni INTV po mbyllej. Më pas edhe vetë moderatorët e konfirmuan këtë. Mirëpo ky te
Në prag të ditëlindjes së mamasë, Rita Ora feston me këngë shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar herë pas here momente të ndryshme duke kërcye
TRAGJEDI/ Babai shqiptar vret vajzën dhe dhëndrin në prag të Vitit të Ri Një tragjedi ka ndodhur paraditen e 31 dhjetorit në Australi. Një çifti ri shqiptarësh janë qëlluar për vdekje nga babai
10 foshnje në prag të Vitit të Ri! Rama u dhuron bonusin bebeve të sapolindura Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, zhvilluan një vizitë në maternitetin
Në prag të Vitit të Ri, Trejsi Sejdini në telashe me policinë (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Trejsi Sejdini komentohet gjithnjë për fotot që publikon në rrjete sociale ku ekspozon format perfekt
Rriten çmimet në prag festash, pensionistët: Të papërballueshme (VIDEO) Qytetarët e Tiranës ditët e fundit kanë shpenzuar më shumë lekë për blerjen e të njëtave produkte të shportës. Nga një v