999 rezultate për

praet

Interi favoriti për të nënshkruar me Praet Mediat italiane raportojnë se skuadra favorite për transferimin e Praet është Interi i Luciano Spallettit. Trajneri i
Juventus zyrtarizon blerjen e parë Në pritje për të kompletuar afrimin e Emre Can nga Liverpooli me parametër zero, Juventusi ka bërë një goditje të rëndës
Sampdoria – Juventus, formacionet zyrtare Zonja e Vjetër do të jetë mysafire e Sampdorias në takimin e vlefshëm për javën e 13-të të kampionatit italian. Juven
Sampdoria-Milan, ja formacionet zyrtare Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Sampdoria – Milan. Sampdoria dhe Milan do të përballen në stadi
Daniel Praet e rrëmbejnë kriminelët! (VIDEO) Ylli i Anderlecht, Daniel Praet është rrëmbyer nga 3 persona të armatosur! Jo bëhet fjalë për një montazh pasi kompania