999 rezultate për

pozuar

Hapeni dritaren çdo mëngjes, që të pastroni dhomën tuaj Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Këngëtarja shqiptare bën shqiponjën mes VIP-ave botërorë Dua Lipa tashmë konsiderohet si shqiptarja më e dashur në botë. Këngëtarja po ndikon shumë, sidomos tek fanset e reja
Zyrtari i lartë amerikan mohon komplotin për të rrëzuar Trump Zëvendësprokurori i Përgjithshëm i SHBA Rod Rosenstein ka mohuar një raport që ai diskutoi duke thirrur një klauzolë kus
Edhe Shkumbin Demaliaj dhe Xhavit Jashari në akuzë, rrezikojnë burgun Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), sot ka ngritur aktakuzë dhe është dërguar në Gjykatën Themelore në P
Vjen edhe aktakuza ndaj Agim Çekut, Lushtakut e 10 të tjerëve Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), sot ka ngritur aktakuzë dhe është dërguar në Gjykatën Themelore në P
Blerona bën selfi por sytë menjëherë të shkojnë poshtë Prezantuesja e njohur nga Kosova, jo rrallë herë provokon me asetet e saj. Së fundi, Blerona Zeqiri ka ekzpozuar më s
Me gjysmën e gjoksit jashtë mes dy djemve, Beatrix Ramosaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Edhe pse gjatë kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, Beatrix Ramosaj ka marrë të gjithë vëmendjen
Mjekët japin alarmin: Fëmijët obez rrezikohen nga këto sëmundje Keni të drejtë që shqetësoheni sepse në fakt obeziteti është një faktor potencial rreziku për shëndetin e fëmijës. N
Akuzat për Fotoshop, Kejvina publikon videon e nxehtë (VIDEO) Kejvina Kthella u bë e famshme për publikun kur u shfaq papritur në Xing me Ermalin. Duke qenë një vajzë që kujdeset
E dekompozuar në dush, kjo është 40-vjeçarja që u gjet e vdekur në Pogradec Një 40-vjeçare është gjetur e dekompozuar në apartamentin e saj në Pogradec. Ajo është gjeture dekompozuar në kabinën e
Jetonte e vetme, gjendet i dekompozuar trupi i 40-vjeçares në Pogradec Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Ditën e djeshme është zbuluar trupi i dekompozuar një një 40-vjeçarje në
Arkani shfaqet pranë varrit duke pozuar (FOTO LAJM) Sërish po bëhet fjalë për teorinë që krimineli Zhelko Razhnatoviq, i njohur i Arkan, ka falsifikuar vdekjen e tij, shkru
Ymeri: Ajo që ka propozuar Qeveria nuk është platformë fare Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, thotë se ajo që qeveria e ka propozuar në Kuvend si platformë për bi
Deputetët nuk kanë kohë të hynë në sallë për rezolutën doganore me Shqipërinë Pas një debati jo shumë të gjatë për rezolutën e propozuar për unifikimin e Doganës së Kosovës dhe Shqipërisë, nuk pati
Emri i propozuar, flet Ziadin Sela Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sot në Ohër tha së është shumë e rëndësishme nëse ekziston marrëveshje mes
Prishtinë, kërcënon me armë kolegen e punës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur nv një kompani private në Kosovë. Mësohet se një punonjës ka kërcënuar kolegen e punës du
Bordi i “Ibër-Lepencit” drejt pastrimit Ministria e Zhvillimit Ekonomik ka propozuar shkarkim të katër drejtorëve të Bordit të ndërmarrjes “Ibër-Lepenci”, në ko
As delfin as qen, ky përbindësh i dalë nga lumi ka tronditur Anglinë (FOTO LAJM) Një krijesë e pazakontë, me të cilën nuk jemi hasur më parë, është shfaqur kohët e fundit në brigjet e lumit Mersey në B
Stresi prezanton motrën (FOTO LAJM) Arkimed Lushaj ka prezantuar motrën e tij. Reperi njohur në profilin e tij në “Instagram” ka publikuar një fotografi së
Gruevski: Dëshmitarët e propozuar nga PSP dëshmuan në favorin tonë Pas gjyqit të sotëm në Gjykatën Penale për rastin “Tanku”, ish-kryeministri Nikola Gruevski u ankua se gjykata përsëri,