999 rezultate për

pozuar

Gjendet një trup i dekompozuar në Pukë Një trup është gjetur i dekompozuar në Pukë ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, trupi është gjetur në zonë
Sa të ekspozuar janë shqiptarët ndaj mediave dhe çfarë shohin më shumë Lajmet, telenovelat, debatet politike janë kthyer në një mjet të rëndësishëm të kalimit të kohës për shqiptarët. Në një
Trupi i dekompozuar në Durrës, ku dyshon policia Një trup i një personi të dekompozuar është gjetur ditën e sotme në zonën e Currilave në qytetin e Durrësit. Nuk dihe
Kurthi i ri i Thaçit ndaj Haradinajt për heqjen e taksës Gani Koci, anëtar i Kryesisë së PDK’së, ka propozuar heqjen e taksës ndaj produkteve serbe e boshnjake me një votim në Q
650 dollar nata, brenda super hotelit ku po pushon Luana me të dashurin (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka nisur sezonin e pushimeve. Pas disa ditë pushimesh në dëborë bashkë me dy motrat e saj, Lirën dhe Marin
Kujdes dallgën Jem! Modelja poston fotot "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i ve
Veliaj i "shkel syrin" Ramës, shkarkon dy zyrtarët e lartë në Bashki Mëngjesin e sotëm kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka firmosur shkarkimin e dy zyrtarëve të lartë të Bashkis
I përket Sala-s? Nxirret nga fundi i detit trupi i dekopozuar Sipas raportimeve në mediat sportive mësohet se trupi që u gjet në avionin e mbytur që i përkiste futbollistit Emiliano
Modelja ngroh fansat në këto ditë të ftohta dimri (FOTO LAJM) Modelja Rocky Barnes ka shkelur në parajsat më të bukura tropikale në mbarë botën, duke pozuar përpara aparatit fotograf
Lulzim Basha bën publike emrat e propozuar për anëtarë të Kryesisë në PD Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së fundmi ka bërë publik listën me emrat e propozuar prej tij për Këshillin Ko
Nis furtuna, Zaev shkarkon dy ministra Kryeministri i vendit Zoran Zaev ka nisur rikonstruktimin e qeverisë, ai nga Kuvendi ka kërkuar shkarkimin e dy ministra
SHBA mbështet rezolutën për dialog Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka komentuar votimin e projekt rezolutës për dialogun në mes Kosovës dhe S
Reagimi i parë i Ahmetit pasi ju bashkua Haradinajt (FOTO LAJM) Kuvendi i Kosovës ka miratuar të shtunën Rezolutën e propozuar nga PSD’ja, për bisedimet e Kosovës me Serbinë. Me këtë R
Nga momenti në moment pritet të fillojë seanca e jashtëzakonshme për dialogun me Serbinës Çdo çast pritet të fillojë seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, e thirrur për orën 14:00, me iniciativën e 42
Tifozja e Interit “ndez dritat” e vitit të ri (FOTO LAJM) Modelja e njohur Ines Trocchia ka “ndezur” dritat e vitit të ri, pasi ka pozuar për kalendarin e vitit 2019 të një kompa
Gena dikur i paska propozuar martesë këngëtares së njohur shqiptare Gena gjithmonë është komentuar së tepërmi për jetën e tij private. I ftuar mbrëmjen që lamë pas tek emisioni “Shiko k
Propozoi Ridvan Boden për BSH, Rama tregon arsyen Kryeministri Rama propozoi ish-ministrin e PD-së Ridvan Boden për anëtar të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë.
Gena propozon këngëtaren për martesë (FOTO LAJM) I ftuar mbrëmjen që lamë pas tek emisioni “Shiko kush Luan” këngëtari Gena rrefeu mjaft kuriozitete nga jeta e tij. G
Pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit? Pse Presidenca nuk dekretoi Sandër Lleshin Mbrëmjen e djeshme presidenti Ilir Meta ka vendosur të mos e dekretojë emrin e ri për ministër të Brendshëm, Sandër Lles
Pogba mban në dorë “kontratën” e propozuar nga Juve Pas përfundimit të takimit mes Manchester United dhe Juventusit, futbollisti i bardhezinjve Cuadrado ka hedhur në rrjeti