999 rezultate për

pozuar

"Princi" i Libofshës flet për lidhjen treshe: Njerëzit tradhtojnë, unë them të vërtetën Jarl Alexandre de Basseville i njohur ndryshe si "Princi i Libofshës" është shprehur se ai është një njeri tradicional d
Tayna "ndez" rrjetin duke pozuar të pasmet (FOTO LAJM) Tayna ka publikuar disa Instastory. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka pozuar së fundmi për Instagramin me poza të
8 ndeshje pezullim për portierin brazilian: Shkaktoi luftë masive pas golit në minutën e 95 (VIDEO) Brazili, përveç ofertës së pasur të futbollistëve më të mirë, ka edhe një ofertë të madhe futbollistësh më pak të çmendu
E BUJSHME/ Shqipëria mund të fitojë në tavolinë ndeshjen e Botërorit me Anglinë Shqipëri-Angli 3-0! Ky mund të jetë rezultati Ii sfidës së muajit mars mes dy përfaqësuesesve në kualifikueset e Botëror
Tragjedi në Tiranë, e moshuara që jetonte vetëm gjendet e dekompozuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 70-vjeçare e cila jetonte e vetme, është gjetur e dekompozuar në banesë
Arbri i nxjerr të palarat Anës në Për'puthen: Je e pafytyrë, me kë propozuar ti! (VIDEO) Takimi 4 minuta e Anës me Edisonin një nga djemtë e rinj në Përputhen ndezi debatin në studio. Ana tha se takimi i la
Elita dhe Gjiko dhurojnë kartolinën më të bukur për fundvit (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe Gjiko kanë dhuruar kartolinën më të bukur për fundvit. Dyshja e famshme kanë pozuar së bashkë me djalin e
Jo vetëm vaksinën! Britanikët japin dritën jeshile dhe për ilaç kundër COVID-19 Shkencëtarët britanikë po provojnë një ilaç të ri që mund të parandalojë që dikush që ka qenë i ekspozuar ndaj koronavir
Georgina e ekzagjëron, ekspozon të pasmet bombastike nga palestra (FOTO LAJM) E dashura e Ronaldos Georgina Rodriguez vijon të befasojë fansat. Modeleja së fundmi ka provokuar nga palestra duke e
Fustani gati sa nuk ia tregoi të gjitha, Beatrix "tërboi" kalimtarët në Tiranë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është emër shumë i komentuar për paraqitjet atraktive në rrjete sociale. Mbrëmj
Prej tre javësh në spital, COVID-19 i merr jetën piktores së njohur shqiptare Piktorja e njohur, Lumtri Blloshmi ka ndërruar jetë ditën e sotme, në moshën 76-vjeçare, si pasojë e infektimit me COVID
Miley Cyrus kalon pritshmëritë, pozon nudo brenda një arkivoli (FOTO LAJM) Miley Cyrus ka shokuar fansat duke pozuar nudo brenda një arkivoli. Këngëtarja 27-vjeçare shfaqej duke mbuluar gjoksin m
Jonida Vokshi ngre pikëpyetje, a do ta prezantojë Festivalin e Këngës? Në fund të tetorit, Radio Televizioni Shqiptar bëri publike listën me emrat e këngëtarëve pjesëmarrës në Festivalin e 59
Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Aksident i vërtetë apo…? Ja çfarë bën 30-vjeçari për ti propozuar të dashurës (VIDEO) Gjatë garës një motoçiklist ka iskenuar një aksident në mënyrë që të mund t’i propozonte të dashurë së tij përpara të gj
Horror në Paraguaji, në kontenierin që vinte nga Serbia gjenden 7 kufoma të dekompozuara Trupat e dekompozuar në mnëyrë tragjike të shtatë personave të cilët mund të jenë strehuar aty, u gjetën të premten bre
Dalin emrat, kush janë të përjashtuarit në listat e PD-së? Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve për deputetë pranë PD-së ka bërë një deklarate për përfundimin e fazës së parë të
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
Plani i Donald Trump për të bërë zv.presidente Ivankën: E bukur dhe e zgjuar (FOTO LAJM) Teksa ndihmësit kryesorë të fushatës së Donald Trump filluan diskutimet se kush do të ishte zëvendëspresident, president
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, çfarë pritet të ndodhë të hënën tek Komisioni i Ligjeve Komisioni për Çështjet Ligjore do të mblidhet ditën e hënë në orën 11:00 për të shqyrtuar nismat për shtesa dhe ndryshim