999 rezultate për

pozon

Me të brendshme në shtrat, Wanda ekspozon trupin (FOTO LAJM) Wanda provokoi edhe një herë ndjekësit me foto nga shtrati. Së fundi, ajo ndau fotografi nga shtrati, në të cilën shf
Dojna i vë kushte Vlashentit, nëse nuk e propozon kështu nuk ka martesë (FOTO LAJM) Pas daljes së tyre të parë publike si çift, Dojna dhe Vlashenti janë bërë një nga çiftet më të komentuar në media e në r
Pozon joshëse gjysmë e zhveshur nga shtrati, Oriola: Jam e rezervuar (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka postuar ditën e sotme në “Instagram”, disa poza që lanë “pa frymë” 504 mijë ndjekës
Nuk ndalet as në moshën 50 vjeçare, "Pantera e Zezë" pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Për të hequr dorë nga fama e ikonës së bukurisë, Naomi Campbell as që e mendon. Nofkën "Pantera e Zezë", e ka fituar duk
E dashura e Bernardo Silvas pozon me bikini rozë, e mrekullueshme (FOTO LAJM) Modelja, Ines Degener Tomaz gjithashtu e dashura e yllit tw Manchester City-t pozon me bikini rozë. Bukuroshja Portug
I propozon publikisht për fejesë, ç'pati Robert Berisha me deputeten shqiptare? (FOTO LAJM) Aktorja dhe së fundmi deputetja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publi
Artan Hoxha harron atentatet dhe arat me kanabis, pozon si rrallëherë krah bashkëshortes Gazetarin investigativ Artan Hoxha jemi mësuar ta shohim nga televizioni apo rrjetet sociale tek akuzon mafiat, zbardh d
Konfirmuan lidhjen, aktori turk i propozon në qiell moderatores italiane (FOTO LAJM) Ishte Anna Pettinelli ajo e cila gjatë emisionit të saj në radio në RDS hodhi aludime se aktori turk me origjinë shqipta
Rama pozon me vogëlushen, në rrjet shpërthejnë komentet: Kaq e vogël, me maskë! Kryeministri ditën e sotme ka vizituar një shtëpi të rindërtuar pas tërmetit ku është ulur duke shkëmbyer fjalë edhe me
Pozon nudo për kopertinën e revistës së njohur, Aulona Musta del jashtë pritshmërive (FOTO LAJM) “Nuk u dorëzohem pasigurive të mia”, shprehet ndër të tjera Aulona Musta në një postim në Instagram, teksa shfaqet nudo
Georgina pozon në dëborë me kostumin e kuq pas trupit, Ronaldo në fushë ndaj Interit (FOTO LAJM) Partnerja e yllit tw Juventusit, Georgina Rodriguz dwshmoi se mund tw argwtohet edhe nw dwborw. 27 vjecarja mahnitwse
"Çmendet" rrjeti, motra bukuroshe e Afërdita Dreshajt pozon topless (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj, poston herë pas here fotografi me motrën e saj, Jehona, duke marrë menjëherë vëme
Provokon Rina Balaj, ekspozon gjoksin (VIDEO) Rina Balaj ka provokuar me postimin e fundit. Ajo ka marrë gjithë vëmendjen nga ndjekësit me paraqitjen e fundit teks
Sa është rritur, Lorik Cana pozon si rrallëherë me të bijën (FOTO LAJM) Në janar të vitit 2020, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë. Partnerja e tij
Juventusi propozon shkëmbimin e befasishëm, Bernardeschi – Piatek Juventusi është duke konsideruar të ofrojë Federico Bernardeschin në shkëmbim për sulmuesin e Hertha Berlinit, Krzysztof
Zhvishet Kejvina, ekspozon format bombastike nga Dubai: Photoshop (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka
"Po pozon pa të brendshme?", Marina Vjollca ngriti temperaturat me këto foto (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se Marina Vjollca është sheqeri i “Klanifornias”. Shumë pozitive, e natyrshme dhe sigurisht shumë e bu
Adelina Tahiri pozon me bashkëshortin 23 vite më të madh, rrjeti: Marshallah për moshën (FOTO LAJM) Ajo ka disa kohë që është larguar nga tregu muzikor, por pranë fansave të saj qëndron nëpërmjet postimeve në rrjetet soc
Xhemi Shehu pozon pa make-up dhe mahnit ndjekësit: Bukuri më natyrale nuk kam parë (FOTO LAJM) Kemi disa muaj që moderatoren e njohur, Xhemi Shehu, nuk e shohim më në ekran. Por kjo nuk do të thotë se nuk është akti
Si kurrë më parë, Agnesa Vuthaj pozon topless (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është padyshim një nga modelet më të suksesshme shqiptare, që falë punës së saj ka arritur të ndërtojë një