999 rezultate për

pozoi

Sheila Jager, gruaja që Obama i propozoi dy herë para se të njihte Michelle (FOTO LAJM) Gruaja të cilës Barack Obama i propozoi dy herë para se ta takonte Michellen, ka marrë vëmendjen e mediave këtë javë pas
Presidenti i Ri, LSI propozoi Metën dhe Vasilin Kryesia e LSI-së është mbledhur sot dhe ka vendosur dy emrat e saj zyrtarë si kandidatë për President të Republikës.
“Si më propozoi ISIS-i të vrisja vajzën time 4-vjeçare” (FOTO LAJM) “Dua mamin”, mërmërin Hawra ndërsa përkundet në krahët e gjyshes së saj, Aliya në Erbil, Irak. Buzët e vogëlushes 4 vjeç
Bejta: VMRO e propozoi vetë që uniformat policore të jenë në dy gjuhë (VIDEO) Ilija Dimovski i VMRO DPMNE-së vazhdon të këmbëngulë se temë e bisedimeve me BDI-në rreth formimit të Qeverisë në asnjë
Grubi-Zaevit: Gjuhën shqipe dhe zbardhjen e rasteve të montuara e propozoi BDI-ja Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka goditur liderin e LSDM-së dhe i ka sqaruar se BDI ka pasur në program parazgjedhor si
Propozoi shkëmbim territoresh Kosovë-Serbi, senatori e quan të çmendur Rohrabacherin Kongresmenin republikan i cili pak ditë më parë propozoi që Kosova dhe Serbia të shkëmbejnë territoret mes tyre, është q
Rrëfehet Erjona: Si u njoha me Xhemailin, më propozoi ... (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, gruaja e Blerim Xhemailit, është përzgjedhur nga revista e famshme italiane "GQ" në numrin e radhës, p
Trump parashtron planin për 100 ditët e para Kandidati republikan për president Donald Trump propozoi një shkurtim prej 35 për qind të taksave për klasën e mesme ame
Si qëndron e vërteta? Mavraj e propozoi, Bardhi se veshi kurrë fanellën kuqezi Ishte fundi i vitit 2013, kur Mërgim Mavraj dha një deklaratë të fortë, duke shkruar në faqen e tij zyrtare në “Facebook
Manjani propozoi të dilte ushtria për drogën, po Tahiri çfarë mendon? Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, në një konferencë për shtyp është ndalur në atë që është kthyer në kryefjalë të di
I propozoi të dashurës në Kolorado por jo vetëm kaq Catie Bossard ka marrë suprizën më të bukur të jetës të saj, e cila padyshim i ka ndryshuar asaj tw gjithë rrjedhën e je
I propozoi të dashurës rrethuar nga 9 iPhone, vajza e refuzon (VIDEO) Një propozim i çuditshëm por shumë i kushtueshëm, fatkeqsisht ka përfunduar jo siç pritej. Djaloshi nga Guangzhou, ng
Rike Roci: Ja kush më propozoi martesë Dy bukuroshet shqiptare bën “namin” në rrjetet sociale thuajse në të gjithë botën pasi u panë në tribunë në stadiumin e
Dimitriev kërkoi shkarkimin e Kiprijanovska Kryeministri Emil Dimitriev përveç zgjedhjes së Kiril Minovski për ministër të ri të financave, propozoi që Parlamenti t
Ja pse Granit Xhaka pozoi me fanellën e Arsenalit Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, dy ditë më parë është fotografuar duke pozuar me fanellën e Arsenalit por "Sky Sports
Propozoi të dashurës për martesë në trafik, ja pasojat (VIDEO) Në një rrugë kryesore në Huston të Teksasit, në mes të trafikut një i ri ra në njërin gju, që t'i propozojë martesë të d
Mjeku që propozoi Bleonën kthehet tek familja Mjeku nga Burreli që mori një famë të jashtëzakonshme pasi i propozoi këngëtares Bleona Qereti, është kthyer pranë famil
Ja fatlumja që i propozoi DiCaprio për martesë (FOTO LAJM) Pas disa muaj lidhje, një romancë e cila ka nisur që në shkurt të këtij viti, më në fund Leonardo DiCaprio ka vendosur p
Ja çfarë i propozoi Thaçi komisionerit Hahn "Takimi i sotëm me eurokomisarin Johanes Han ishte shumë i rëndësishëm, ndërsa tema kryesore për të cilën biseduam ishte
PRAPASKENA/ Federata daneze propozoi anullimin e ndeshjes Është zbuluar dhe prapaskena e djeshme e ndeshjes Danimarkë-Shqipëri e përfunduar me rezultatin 0-0. Federata daneze e