999 rezultate për

pozitive

Shkon në 165 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë Janë konfirmuar edhe 20 raste me koronavirus në Kosovë. Rastet pozitive janë raste kontakti, 15 prej të cilave janë m
51 pacientë të shëruar dolën sërish pozitivë, COVID-19 nuk largohet nga trupi Në Korenë e Jugut, 51 pacientë të shëruar nga koronavirusi kanë rezultuar sërish pozitivë në Korenë e Jugut. Duke ngj
Lajm i mirë nga Spanja, bie sërish numri i viktimave nga COVID 19 gjatë 24 orëve të fundit Numri i përditshëm i vdekjeve në Spanjë, ka rënë për të katërtën ditë radhazi, duke zgjuar shpresën se faza e shpërthimi
Koronavirusi në Kosovë, shërohen 7 pacientë dhe konfirmohen 5 raste të reja Edhe shtatë pacientë janë shëruar në Kosovë nga koronavirusi, teksa janë konfirmuar pesë raste të reja. Kjo është bër
E fejuara e Dibalës rezulton sërish pozitive me COVID-19 E fejuara e Paulo Dibalës, Oriana Sabatini po kalon një moment tepër të vështirë në jetën e saj. Ajo ka njoftuar nëpërmj
Takoi persona që rezultuan pozitivë ndaj COVID 19, del përgjigjia e testit të Trump Gjatë seancës së informuese të Task Forcës së Shtëpisë së Bardhë për koronavirusin, Presidenti Donald Trump njoftoi se k
E fejuara e Dybala përsëri pozitive me koronavirus Oriana Sabatini ka rezultuar përsëri pozitive ndaj Coronavirus-it. Sipas revistës argjentinase Caras, e fejuara e yll
4 raste të reja me koronavirus, shkon në 112 numri i të infektuarve Sot me 31.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 92 mostra të mar
Shifra tragjike nga Italia: 812 viktima gjatë 24 orëve të fundit, 101 mijë raste pozitive 101 mijë raste pozitive me koronavirus janë shënuar në Itali ndërsa numri i viktimave është mbi 11 mijë. Vetëm sot,
Pesë efektivë policie rezultojnë pozitivë ndaj koronavirusit në Maqedoninë e Veriut Zv. ministri për Punë të Brendshme, Agim Nuhiu informon se pesë punonjës të policisë kanë dalë pozitiv me koronavirus.
Horoskopi i të hënës, shenjat që do kenë lajme pozitive Dashi Yjet do ju krijojnë një ambient te këndshëm dhe relaksues gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e a
Shkon në 94 numri i të infektuarve në Kosovë 3 persona kanë rezultuar pozitivë më koronavirus në Kosovë. Rastet pozitive janë raste kontakti, dy prej të cilave me
Shtohet numri i të infektuarve me koronavirus në Fier, del pozitive nënpunësja e DAR Shtohet numri i të infektuarve me koronavirus në Fier. Personi i infektuar është nënpunësja e DAR, raporton Abc News.
Edhe 2 raste pozitive me koronavirus në Kosovë, gjithsej 88 të infektuar dhe dy persona në Kosovë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në Kosovë. Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik
12 raste të reja, 5 rëndë: Rëndohet situata tek Infektivi Ka shkuar në 186 numri i të prekurve nga koronavirusi ku ditën e sotme rezultuan pozitivë 12 persona. Drejtoresha e I
U kthye nga Italia bashkë me bashkëshortin, gruaja nga Vlora rezulton pozitive nga COVID 19 Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 146 të prekur nga koronavirusi në vend, pesë prej të cilëve humbën betejën me jetë
Dy raste të reja me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme janë testuar edhe 42 rast
Lëvizi lirisht nëpër qytet dhe fshat, si u infektua 44 vjeçarja në Berat Ditën e sotme një nga vatrat e reja të prekura me koronavirus ishte edhe qyteti i Beratit. Një 44-vjeçare nga fshati
Familja me katër pjestarë rezultoi pozitive, dezinfektohet e gjithë zona në Vlorë Një familje me katër pjestarë rezultoi pozitive ndaj koronavirusit mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Të katër personat, janë
Konfirmohet edhe dy raste të reja me Coronavirus në Kosovë, shkon në 33 numri i të infektuarve Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ka njoftuar se janë shënuar edhe dy raste të reja me coronavirus në Kosovë, d