999 rezultate për

pozitiv

PSG mund të shes Neymarin te Real Madrid PSG do të detyrohet që të shesë disa lojtarë në verë, në mënyrë që ta rikthej bilancin pozitiv në rregullin financiar.
Thaçi takon homologun malazez, asnjë fjalë për territorin e falur Në kuadër të pjesëmarrjes së tij në Konferencën e Sigurisë në Munih, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pasur takim ed
Çfarë befasie, kush e vizitoi Milanin sot në stërvitje (FOTO LAJM) Tre ish-lojtarët e mëdhenjë të Milanit Pirlo, Ambrosini dhe Oddo kanë vizitaur qëndrën sportive n ë Milanello për tu për
HOROSKOPI/ Pritet një sherr i madh, kjo është shenja që duhet të bëjë kujdes Ky është horoskopi për ditën e hënë, 28 janar 2018. Dashi Nis një javë e rëndësishme, e mbushur me zhvillime pozit
Hurmat e Arabisë, fruti që sjell parajsën në tokë Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Vi
Lila: Dua të luaja edhe 70 ndeshje të tjera me Shqipërinë Andi Lila është një nga veteranët e Kombëtares shqiptare. Mesfushori kavajas bëri bilancin e vitit 2018 në një intervist
Ligji i ri në Gjermani për punëtorët e huaj nuk ka asnjë përmisim pozitiv Ligji i ri mbi emigracionin nuk do të kapërcejë pengesat burokratike për ardhjen e forcës punëtore të kualifikuar në Gje
Tottenhami skuadra e cila është për tu patur zili Totenhami është skuadra surprizë e këtij sezoni në Premier League, teksa përvec rezultateve pozitive, Spërsat dhurojnë
Nuk ndiheni me fat? Provoni të mbani këto objekte dhe shihni magjinë (FOTO LAJM) Të gjithë duam të përkëdhelemi nga fati. Shumë besojnë se ky i fundit është i shkruar në yje e askush nuk mund të bëj
HOROSKOPI/ Kjo shenjë t'i lërë mënjanë mëritë e vjetra, sot duhen mendime pozitive Ky është horoskopi për ditën e hënë, 24 dhjetor 2018. Dashi Keni qenë tejet impulsiv gjatë kësaj periudhe, por kjo
HOROSKOPI/ Mendohuni mirë para se të flisni, e shtuna do të jetë delikate Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 15 dhjetor 2018. Dashi Kjo e shtunë parashikon rritjen e një raporti sentim
Veselit niset për në SHBA Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka konfirmuar se nesër do të ketë udhëtim zyrtar në Shtetet e Bashkuara të
Rezultoi pozitiv në testin e dopingut, reagon Ramos Një lajm i bujshëm qarkulloi ditën e djeshme që nga gjermania “Der Spiegel” e deri në mediat spanjolle ku thuhej se Serg
Duka: Kjo fitore i shërbeu skuadrës për të ndryshuar atmosferë Pas fitores me Uellsin, presidenti i FSHF, Armand Duka deklaroi se skuadrës i shërbeu kjo fitore. • Fitore morali? Si
Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM) Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në stadiumin "Elbasan Arena". Skuadra e Panuccit do të kërkojë të fitojnë dh
Sondazhi nxjerr rezultatet e errëta, populli nuk e do Meghan Markle Jo se do të na hyjë ndonjëherë në xhep, por për kuriozitet më shumë: Cili është mbretërori më i preferuar në Britaninë e
Dritë në fund të tunelit? Hahn flet pozitivisht për mundësitë e Shqipërisë në BE Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Europian, Johanes Hahn në një intervistë për gazetën gjermane "Welt" ka folur për Ba
Henry: Jemi në një kaos total Trajneri i skuadrës së Monacos, Thierry Henry ka theksuar skuadra e tij po kalon një moment dramatik. Kujtojmë që Monaco
Raporti i emocioneve: Shqiptarët të varfër, por si i kanë ndenjat Rritja ekonomike nuk tregon gjithmonë gjithçka. Sipas studimit më të fundit të Gallup, ndonëse jetojnë në një ndër shte
Zhdukeni Instagramin njëherë e mirë, ju dëmton seriozisht shëndetin mendor Instagrami duket një vend miqësor, një platformë fotografish, ku postimet me suksesin më të madh arrihen falë pozitivite