999 rezultate për

pozicionuar

Super gol nga Aguero, kjo është "predha" nga jashtë zone (VIDEO) Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh. G
Portieri i Kamzës i dhuron fitoren Luftëtarit (VIDEO) Luftëtari ka mposhtur Kamzën me rezultatin 1-0 në takimin e vlefshëm për javën e 23-të të Kategorisë Superiore. Goli
Tjetër "shuplakë" nga UEFA për Skënderbeun UEFA ka publikuar renditjen e fundit të klubeve shqiptare ku bie në sy zbritja me dy pozicione e Skënderbeut. Korçarë
Shqiptarët votuan , kush u zgjodh moderatorja më e mirë ? (FOTO LAJM) Që njerëzit e duan Eni Cobanin kjo nuk ka pikë dyshimi. Një avokate ka rritur të kryesojë listën e moderatoreve më t
Rusia vendos raketat e tjera S-400 në Krime Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raport
Spostohet Berisha, futet në Kuvend vajza e Azem Hajdarit, Duma e Kosova Kreu I PD-së Lulzim Basha e ka pozicionuar vetën të parin ën Tiranë ndërsa liderin historik të PD, Sali Berishën e ka po
51 vjeç, por Gheorghe Hagi shënon një gol "alla Van Basten" (VIDEO) Gheorghe Hagi dikur ka qenë një prej lojtarëve më të mirë të globit në kohën kur luante me Real Madridin, Barcelonën dhe
UÇK ndjek bombardimin e forcave serbe nga NATO (VIDEO) Agjencia prestigjioze e lajmeve Associated Press, ka publikuar një video me pamje nga bombardimi i forcave serbe në Koso
400 efektivë blindojnë Lazaratin Pas vrasjes së një efektivi dhe plagosjes së dy të tjerëve, Ministria e Brendshme ka bërë të ditur se rreth 400 forca të
Rusia e gatshme për Luftën e III Botërore Rusia ka pozicionuar forca të mëdha ushtarake në Arktik, gati për të zhvilluar një luftë të re botërore kundër SHBA-ve d
Liria e mediave, Maqedonia si Nigeria dhe Nepali Maqedonia ka pësuar një rënie drastike, plot 22, në indeksin më të fundit të organizatës "Reporterë pa Kufij", duke u po
Franca tërheq 200 trupa nga Afganistani Franca do të tërheqë rreth 200 trupa ushtarake nga Afganistani, si pjesë e planeve të saj për tërheqjen e plotë graduale
Njeriu me tre sy Wafaa Bilal një amerikano-iraken i vetëquajtur artist i transplatoi një sy të tretë pas koke. Në të vërtetë nuk është as
Diktatori Gadaf sërish para mediave Muamar Gadafi është shfaqur në televizion në një tubim të mbështetësve të tij në Tripoli. Televizioni libian raportoi se