999 rezultate për

pozicionin

Gjiknuri: Jam gati të heq dorë nga posti Nëse PD merr pjesë në komisionin e Reformës Zgjedhore dhe nëse e njeh atë, Damian Gjiknuri thotë se është i gatshëm të r
Muriqi i pakapshëm, vrapoi 11 kilometra Vedat Muriqit e ka nisur mjaft mirë aventurën e tij me klubin e Fenerbahçes. Shqiptari që pas trenaferimi te gjigandët
Prindër, ja pse s'duhet të lejoni KURRË që fëmija juaj të ulet në pozicionin W Një këshillë shumë e vlefshme për fëmijët tuaj! Kurrë mos i lejoni ato që të ulen në pozicionin W. E dini përse? Sepse n
Sarri zbulon pozicionin e ri të CR7, flet hapur për Pogba? Maurizio Sarri nuk përdor lojëra fjalësh, flet hapur kur pyetet mbi Pogba, zbulon pozicionin e ri të Ronaldos dhe siguri
Hysaj: Duhet të mësohem me pozicionin e ri Elseid Hysaj ka folur pas ndeshjes së fituar ndaj Moldavisë. Ai mendon se ekipi po bën mirë dhe e meritoi fitoren. S
Nis votimi në Akademinë e Shkencave, Gjinushi i vetëm në garë (FOTO LAJM) Ashtu sikundër është paraljmëruar edhe më herët, 24 maji përkonte me zgjedhjet për kryetar në Akademinë e Shkencave. Në
Lazio-Atalanta, luftë e ashpër për Championsin Barazimi i Interit ndaj Udineses të shtunën e ka bërë akoma edhe më interesante garën për një vend në Champions në Serie
Xhemi merr pozicionin e rëndësishëm në Top Channel Xhemi Shehu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, figura e të cilës është lidhur gjithnjë me Top Channe
Xhaka flet për pozicionin e tij të ri te Baseli Skuadra e Baselit është duke kaluar një moment jo të mirë teksa ndodhet në një krizë të rezultateve. Së fundmi edhe lojt
Ozil kërkon nga Emery të mos i ndryshoj pozicionin në fushë Mesfushori i skuadrës së Arsenalit, Mesut Ozil i ka bërë thirrje trajnerit të skuadrës, Unai Emery që të mos i ndryshoj
Vodhi punimin shkencor, jep dorëheqjen zv.ministri i Arsimit Pas akuzave për plagjiaturë, zëvendësministri i Arsimit Ervin Demo ka paraqitur sot dorëheqjen e tij. Lajmin e ka bërë t
Sekreti, a e dinit se dritaret kanë pozicionin veror dhe dimëror? Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozicionin dimëror dhe veror, të cilat mund
Si të flini në pozicionin tuaj të preferuar pa dëmtuar shëndetin tuaj (FOTO LAJM) Mjekët pohojnë se është pozita juaj e preferuar e gjumit që mund të shkaktojë probleme me shëndetin tuaj. Ndërkohë,
Heynckes tregon ky ndryshojnë Ronaldo dhe Lewandowski Juup Heynckes ka folur për Sport Bild rreth takimit tejet të rëndësishëm t Bayernit kundër Realit të Madridit. “Unë m
Kush janë 17 gjyqtarët kandidatë për Gjykatën e Strasburgut Në kuadër të procesit për zgjedhjen e gjyqtarit të ri të Shqipërisë në Gjykatën Evropiane të të Drejtave të Njeriut, Kës
Marina Vjollca tregon pozicionin e saj të preferuar (FOTO LAJM) Marina Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë tërheqëse. S
Renditja e re e FIFA-s ndryshon pozicionin e Kombëtareve Shqipëri - Kosovë Kombëtarja shqiptare në renditjen e apdetuar së fundmi nga FIFA, ka ndryshuar pozicion. Ata kanë pësuar ngritje me 1
Mitchell ia bën të qartë Serbisë pozicionin e SHBA-ve për Kosovën Ndihmëssekretari i Shtetit Amerikan, Wes Mitchell, në ditën e dytë të qëndrimit në Serbi, ka zhvilluar një takim me pres
Gary Neville kritikon pozicionin e Sanchezit: Ja ku duhet të luash kundër Liverpoolit Legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville e ka kritikuar Alexis Sanchezin. Sipas ish-mbrojtësit, 29-vjeçari duhet të
Dedja e pranon se rrezikon shkarkimin pas humbjes me Vllazninë Lushnaj humbi 0-2 me Vllazninë, duke komplikuar totalisht luftën për të qëndruar në Superiore, fakt që pranohet edhe nga