999 rezultate për

pozicione

A kanë lidhje pozicionet e seksit me shtatzëninë? Doni se s’bën një bebush dhe tani që keni provuar çdo gjë, erdhi momenti për t'i besuar mitit të pozicioneve të seksit.
Shqipëria dhe Kosova bëjnë mirë edhe kur nuk luajnë, fitojnë pozicione (FOTO LAJM) FIFA ka publikuar renditjen e re për muajin korrik, aty ku me interes pritej për të parë pozicionet e Shqipërisë dhe të
Rënditja e re e FIFA-s/ Shqipëria humbet 4 pozicione, Kosova thyen rekord FIFA ka publikuar sot renditjen e re të shteteve për muajin qershor, shkruan Syri.net. Shqipëria ka humbur 4 vende ng
Cilët pozicione paguhen më shumë në Shqipëri, pagat u rritën minimalisht që prej 2014 Sot është 1 Maji, që njihet ndërkombëtarisht si dita e punëtorëve, që i ka fillesat në Çikago në 1886-n dhe më pas në 19
Grushti në Venezuelë nëpërmjet fotografive, gjak dhe lot (FOTO LAJM) Pas videove ku dukeshin autoblindat qeveritare që shtypnin protestues, pamje të tjera tronditëse vijnë nga Venezuela, ku
Icardi dhe Wanda ndërrojnë pozicionet, tifozët nuk përmbahen (FOTO LAJM) Wanda Nara është e papërmbajtshme në rrjetet sociale, megjithëse tek Interi ndihen gjithnjë e më të bezdisur nga kjo gjë
Qytetet më të shtrenjta për të jetuar Numri i vendeve të shtrenjta për të jetuar ka ardhur në rritje. Tri vende më të shtrenjtat për të jetuar gjatë vitit 201
Nishani në krye të Këshillit të PD-së, kush janë emrat dhe pozicionet e tjera Ish-presidenti Bujar Nishani është zgjedhur sot Kryetar i Këshillit Kombëtar PD. Këshilli ka pranuar në mbledhjen e
"Çfarë ka dashur të thotë autori?!”, njihuni me pozat më të dështuara në botë (FOTO LAJM) Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
Këto janë pozicionet e punës ku do të punësohen shqiptarët këtë vit Ekonomia shqiptare ka prodhuar 44 mijë vende pune të lira këtë vit, gjysma e të cilave është krijuar nga daljet në pensi
Përpiquni të mos qeshni, pozat e dështuara të këtyre modeleve bëhen hit (FOTO LAJM) Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
PASOK: Nëse nuk zgjidhet emri, Greqia në zgjedhje Nëse Grekët e Pavarur nuk e votojnë marrëveshjen për emrin të fqiut verior, Greqia do të duhet të shkoj në zgjedhje, ka
Dimitrov dhe Kocias shqyrtojnë pozicionet para takimit me Nimic Krerët e diplomacive të Maqedonisë dhe Greqisë, Nikolla Dimitrov dhe Nikos Kotzias punojnë për një zgjidhje me kompromis
FBI: Mos përdorni smartphone-t kinezë! Krerët e 6 agjencive më të mëdha të inteligjencës amerikane kanë paralajmëruar amerikanët që të mos përdorin produktet d
STATISTIKË / Lojtarët që kanë dalur më shumë "offside" në top-5 ligat evropiane Pozicioni jashtë loje mund të shndërrohet në një art në futboll. Ka skuadra që e ndërtojnë tërësisht ciklin fitues të ty
Shqipëria "këmbë përmbi këmbë" fiton dy pozicione në renditje Shqipëria fiton 2 pozicione në renditjen e përgjithshme të FIFA-s në rang kombëtaresh. Kuqezinjtë, nga vendi i 62-të
Sela: Ne qëndrojmë në pozicionet tona Pas përfundimit të takimit me Kryeministrin Zoran Zaev, lideri i ASH Zijadin pohoi se dikasteret të cilat i kanë takuar
Inzaghi: Llogariteni se jemi dhe ne aty për titull Simone Inzagi po kalon një moment fantastik në krye të Lacios, ku ka marrë 22 pikë në 9 javët e para, po aq sa Juventusi
Haradinaj e Mustafa, pozicione të pandryshuara për Demarkacionin Demarkacioni me Malin e Zi mbetet ende një sfidë serioze për institucionet e vendit. Kryeministri Ramush Haradinaj shpre
Gjermania rikthehet në majën e botës Gjermania, kampione e botës në fuqi, ka zëvendësuar Brazilin në krye të renditjes së FIFA-s, pas rezultateve në eliminat