999 rezultate për

pozicion

Dëmtohet Nainggolan, do të mungojë ndaj Sassuolos Radja Nainggolan nuk do të udhëtojë me Interin nesër drejt Reggio Emilias për përballjen me Sassuolon, pasi ka ndjerë dh
Reali me 3 mungesa të mëdha përballë Villarreal Real Madridi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Villarreal. Ekipi kampion duhet
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
Deri në fund të vitit mund të kemi dy vaksina të aprovuara kundër koronavirusit Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të kenë dy vaksina të koronavirusit të aprovuara deri në fund të vitit, dhe 20 mili
A e keni ditur që dritaret mund t'i përshtasni për dimër ose për verë? (VIDEO) Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozicionin dimëror dhe veror të cilat lehtë
FSHF gati të paguaj 45 mijë euro për të sjellë Kumbullën në Kombëtare Marash Kumbulla po shndërrohet në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Kombëtares. Me atë që tregoi në fushë me Veronën
Kombëtarja nis përgatitjet për ndeshjet e nëntorit, Roma bllokon ardhjen e Kumbullës Trajneri Edi Reja ka planifikuar seancën e parë stërvitore sot në orën 16:00, por ndërkohë pret të mësojë se cilët futbo
Të infektuar dhe të dëmtuar, Tuchel ka në dispozicion vetëm 12 futbollistë Paris Saint Germain regjistroi fitoren e 8-të rresht të shtunën në mbrëmje në Ligue 1 pasi mposhti Rennes me rezultatin
Ndeshjet e nëntorit, Reja: Uroj të kem të gjithë lojtarët në dispozicion Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka dalë sot në konferencën për mediat, ku ka shpallur listën
Mësojini njëherë e përgjithmonë, pozicionet në të cilat duhet dhe nuk duhet të flemë Secili nga ne ka pozicionin e tij të preferuar, për të bërë një gjumë të mirë dhe të rehatshëm. Jo gjithmonë pozicioni y
Erdhi me bujë të madhe, Solskjaer flet për situatën e Van de Beek Donny van de Beek erdhi me bujë të madhe te Manchester United, por lojtari nuk ka minutat maksimale në dispozicion. O
Tensionet në Mesdhe, Macron pozicionohet në krah të Greqisë Tensionet mes Greqisë dhe Turqisë në Mesdhe vazhdojnë me tone të nxehta. Presidenti i Francës Emmanuel Macron shpreh
NATIONS LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Sot do të luhen ndeshje interesante në Ligën e Kombeve. Pa dyshim që vëmendjen më të madhe do të marrë dueli ndërmjet
Milani merr një super lajm para derbit, kapiteni do të jetë gati Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli është shëruar plotësisht nga dëmtimi dhe është në dispozicion për derbin e qytetit
Mos hezitoni! Nëse i përkisni këtyre shenjave të horoskopit, nesër është dita juaj me fat Binjakët Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni re
Cilat janë dy shenjat e horoskopit më me fat këtë fundjavë Binjakët Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni re
"Buzëqesh" Pioli, gati tre rikthime të rëndësishme para derbit Milani e nisi kampionatin në mënyrë perfekte me tre fitore në po kaq ndeshje dhe tani ndodhet në krye të renditjes bashk
"Lëkundet" pozicioni i Solskjaer, Man.United ka gati zëvendësuesin Humbja e thellë 6-1 e Manchester United përballë Tottenhamit i ka lëkundur ndjeshëm pozitat e Ole Gunnar Solskjaer. D
Klopp nuk e grumbullon as këtë herë, në Angli janë të bindur për largimin e Shaqirit Xherdan Shaqiri prej dy sezonesh aktivizohet te Liverpul, por më së shumti edicionin, që sapo u mbyll ai nuk pati minuta
Kapiteni i Armenisë heq fanellën dhe i bashkohet luftës Lufta që ka filluar midis Armenisë dhe Azerbajxhanit dhe që përfshin gjithashtu Turqinë, ka prekur futbollin… dhe në çfa