999 rezultate për

poza

E kujtojnë të gjithë për pozat në Playboy, modelja kandidon për Presidente e Kroacisë (FOTO LAJM) Ava Karabatic është një ish-modele e Playboy, shumë e njohur falë pjesëmarrjes në emisione televizive por edhe numrit të
VIP-at na japin leksione fotografie, kjo është poza perfekte (FOTO LAJM) Nëse keni një llogari në rrjetin social Instagram, me siguri do ta keni vënë re që VIP-at shqiptarë kanë një pozë në Par
Si t'i prishni setin fotografik gruas? Ju mëson Ermal Mamaqi (FOTO LAJM) Të bësh poza të bukura për Instagram është një zotësi më vete dhe vetëm vajzat e dinë mundin që kërkohet për një postim
Prit pak? Këto janë pozat më të shëmtuara në botën e modës Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
Georgina Rodriguez poza seksi me të brendshme (FOTO LAJM) E fejuara e Cristiano Ronaldos, Gerogina Rodriguez vijon të mahnisë ndjekësit, shkruan Albeu.com. Së fundmi modelja k
Olsi Bylyku s'përmban dot dashurinë, dedikim romantik të dashurës në publik (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli Tako, janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar së fundmi në media, të cilët
Kejvina e tepron me foton e fundit, nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ish-velina e ‘Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella kohët e fundit ka ndezur Instagram-in me poza seksi. Teksa ndodhet me
Tuna me pushime, "shfrytëzon rastin" për poza sensuale (FOTO LAJM) Tuna është një pej këngëtareve që njihet për vokalin e fortë dhe timbrine veccantë të zërit. Pasi publikoi albumin e
Pozat e duhura për një shkrepje të bukur (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës dhe sezonit të plazhit, rrjetet sociale kanë nisur që të mbushen me fotografi apo video të njerëzve q
Anastasyia nuk ndalet, provokon me pozat të nxehta (FOTO LAJM) 'Bomba' ruse po e feston suksesin e radhës, Anastasyia vazhdon me pozat e nxehta Modelja Anastasyia Kvitko është një n
U rrëmbye, u përdhunua dhe u drogua në Itali! Modelja rikthehet me poza nudo Modelja britanike që u rrëmbye, u përdhunua dhe u drogua në Itali është rikthyer sërish në rrjete sociale. Chloe Ayli
Vajza e Hazirit sërish me poza provokuese (FOTO LAJM) Kënga Haziri kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale. E bija e kryetarit të Gjilanit, në
Harrojini pozat provokuese, Beatrix mbulohet dhe shkon në xhami (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Super kopjace, shikoni kujt ia vodhi Enca idenë për pozat në këngën e re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është në përgatitje
E tepruan me pozat provokuese, hoteli luksoz merr masa ndaj modeleve Drejtuesit e një hoteli me 5 yje në Dubai janë ankuar se disa modele ruse po i prishin reputacionin me fotot që kanë pub
Poza e çuditshme me këmbët lart, kështu e nisi vitin Klaudia Pepa Gjatë vitit 2018 balerina Klaudia Pepa, e cila aktualisht e vijon karrierën në Itali ka publikuar shumë foto apo video p
Me rastin e Vitit të Ri dhurata e modeles për fansat, nxjerr poza të nxehta (FOTO LAJM) Ajo mahniti të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me një foto tepër seksi për Krishtlindje. Duket se Demi Rose nuk d
"Çfarë ka dashur të thotë autori?!”, njihuni me pozat më të dështuara në botë (FOTO LAJM) Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
Rriten temperaturat në këto ditë të ftohta dimri, Rosanna tërbon fansat me këto poza (FOTO LAJM) Ajo është sensacion i rrjeteve sociale, teksa ndiqet nga mbi 4 milionë njerëz. Dhe, Rosanna Arkle e dëshmon vazhdimis
Motra e Genta Ismajlit "shkrin borën" dhe kënaq fansat me këto poza (FOTO LAJM) Genta Ismajli nuk është e vetmja artiste në familjen e saj. Kjo pasi ajo ka një motër më të vogël e cila studion për akt