67 rezultate për

pothuajse

Juve, Milan e Inter stėrviten nėn borė (FOTO LAJM) Serie A luan gjatėkėsaj fundjave javėn e saj tė 22-tė, ku spikat kryendeshja Juventus-Milan, por njė pjesė e mirė e klub
Kafja mbrojtėsja kryesore ndaj depresionit Konsumimi i kafes ėshtė njė mėnyrė e mirė pėr tė qėndruar larg depresionit. Sipasnjė studimi nga Instituti Kombėtar i Sh
Versioni mė i ri i HTC Hima HTC-sė vjen me ekran 5.0-inē 1080p sikurse HTC One (M8), ndėrsa shpresohej se ky telefon tė vinte mė i hollė dhe me korn
Pamje tė rralla: Kur futbolli i Kosovės luhej nėpėr ara (VIDEO) Nė videon e mėsipėrme do t'a shihni njė incizim tė vjetėr tė ndeshjes ndėrmjet KF Prishtina dhe KF Kika, qė thuhet tė je
Dhembje koke te Barēa, dėmtohet Iniesta Lajme tė kėqija pėr Luis Enriquen. Sipas tė gjitha gjasave, trajneri i Barcelonės nuk do tė ketė tė gatshėm pėr takimin
Probleme seksuale pothuajse ēdo ēifti i ndodhin Edhe ēiftet qė janė nė lidhje tė fuqishme dashurie i kanė problemet e tyre seksuale. Tė kesh lidhje dashurie nuk do tė t
Opozita maqedonase kėrkon heqje tė testit ekstern Partia opozitare maqedonase, LSDM ka kėrkuar qė tė hiqet testi ekstern, njė test qė realizohet nė Maqedoni nga dita e st
Drejt historisė, ja 100 golat e Manchester City-t (FOTO LAJM) Me fitoren e djeshme kundėr Aston Villas Manchester City jo vetėm qė vuri njė dorė mbi titullin kampion por shėnoi edhe
Barēa, mbyllet sezoni pėr Neymar dhe Alba Sikur tė mos mjaftonte humbja nė El Clasicon e Kupės sė Mbretit, Barcelona fillon tė humbasė tashmė dhe elementė tė rėnd
Top 12 mė tė ndėshkuarit e Real-Barēa (FOTO LAJM) Real Madrid-Barcelona ėshtė njė ndėr ndeshjet mė tė luftuara dhe mė tė ndjera tė futbollit. Sfida mes dy rivalėve tė pėr
Institucionet e Kosovės vazhdojnė tė jenė tė korruptuara Raporti vjetor i Agjencisė Kundėr Korrupsionit, qė pritet tė publikohet sė shpejti do tė tregojė qė pothuajse tė gjitha
Gripi merr edhe njė jetė tjetėr nė Maqedoni Gripi ka marrė edhe jetėn e njė personi tjetėr, duke e ēuar nė katėr numrin e personave qė kanė vdekur nga komplikacione
Evropa pėrfshihet nga moti i keq (FOTO-LAJM) Evropa ėshtė pėrfshirė ditėt e fundit nga moti i keq. Nė Itali dhe Francė ėshtė shpallur alarmi nga pėrmbytjet ndėrsa nė
Nė radhė pėr kolaudimin e makinės Nė pikėn e kolaudimit tė automjeteve janė krijuar radhė tė gjata nė Tiranė. Shkak pėr radhėt ėshtė edhe numri i pakėt i
Gol i ēmendur nga Paul Pogba (VIDEO) Kushdo qė e ka parė supersfidėn e djeshme tė Serie A Juventus-Napoli me siguri qė e ka ende nė mendje golin mjeshtėror t
Dhjetė markat mė tė vlefshme nė botė (FOTO-LAJM) Apple kryeson listėn e markave mė tė vlefshme nė tė gjithė botėn. Nė listėn e fundit tė publikuar nga Forbes kjo kompani
Luftė nė stadium, 30 tė arrestuar nė Rusi (VIDEO) Policia e Yaroslav ka arrestuar 30 tifozė gjatė dhe pas pėrleshjeve nė stadiumin ku luhej ndeshja e Kupės sė Rusisė mes
Pėrmisohet situata ekonomike e bizneseve Situata aktuale e bizneseve ėshtė pėrmirėsuar dukshėm nė tremujorin e tretė tė vitit 2013. Kėshtu ka vlerėsuar sot Oda E
Dėmtohet Balotelli, Barēa nė pikėpyetje Nėpėrmjet faqes sė tij nė internet, klubi i Milan njofton se "Mario Balotelli ka pėsuar njė dėmtim muskular nė kofshėn e
Rrėshqitja e dherava, probleme nė Rrugen e Kombit Dhjetėra metėr kub gurė tė rėnė nga skarpatat anėsore nė vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Kukėsit” kanė zėnė pothuajs
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.